printlogo


کد خبر: 206262تاریخ: 1397/11/23 00:00
معاون گردشگری استان تهران خبر داد
جایزه‌هایی از جنس گردشگری برای تهرانی‌ها

معاون گردشگری استان تهران به تشریح اهدای جوایز تفریحی و فرهنگی به برندگان تهران‌شناسی در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران پرداخت.
به گزارش تسنیم، شهرام علیمحمدی با اشاره به مسابقات تهرانشناسی با هدف معرفی جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی و طبیعی استان تهران برای گروه سنی کودک و نوجوان  در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران اظهار کرد: در این زمینه 400 جایزه تفریحی- فرهنگی به برندگان اهدا می‌شود. معاون گردشگری استان تهران با اعلام اینکه  سوالات مسابقات از کتابچه گردشگری استان تهران که برای نخستین‌بار در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری توزیع می‌شود، طراحی شده است، افزود: محتوای کتابچه گردشگری استان بعد از یک بازنگری کلی و رفع اشکالات و نواقص با نگاهی جامع و علمی منتشر شده است.
علیمحمدی اظهار داشت: علاقه‌مندان برای شرکت در مسابقات تهرانشناسی برای دریافت سوالات و کتابچه گردشگری می‌توانند به غرفه اداره کل میراث فرهنگی استان تهران در سالن 38 شماره 29 مراجعه کنند. گفتنی است، دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته از تاریخ 23 تا 26 بهمن‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.


Page Generated in 0/0032 sec