printlogo


کد خبر: 198062تاریخ: 1397/6/14 00:00
چند گزینه پیشنهادی برای وزارت اقتصاد
وزیر پیشنهادی
تازه داشتیم با بیکار شدن «وزیرکار» کنار می‌آمدیم که نام «وزیراقتصاد» هم به لیست بیکاران اضافه شد. لذا رئیس جمهور باید هر چه سریعتر(البته دلیل اصرار بر تسریع را نمی‌دانم) یک نفر را به‌عنوان وزیر پیشنهادی به مجلس معرفی کند که ما به‌علت ضیق وقت چند نفر را به ایشان جهت گزینش معرفی می‌نماییم.

آقای نوبخت
از آنجا که ایشان در چند روز گذشته برای انجام استعفا! مانند افراد ایستاده در صف اجابت مزاج! یک پا دوپا می‌کنند، به‌عنوان وزیر پیشنهادی معرفی شوند که هم از وسواس در استعفا خلاص شوند و هم اینکه در مقام توجیه، بهترین گزینه برای توجیه، بیکاری و اقتصاد در جامعه هستند!

محمودصادقی
به نظر نگارنده ایشان یکی ازگزینه های ممتاز برای تصدی این جایگاه است. زیرا با توجه به افزایش بیکاری در جامعه و اعتراضات مردمی، ایشان می‌تواند با بغض‌های مکرر خود باعث التیام و تخلیه روحی بیکاران جامعه شوند.

ولی الله سیف
ایشان در سمت قبلی خود نشان دادند که حضورشان در هر پستی باعث افزایش رونق می‌شود.لذا با توجه به سابقه ایشان در افزایش قیمت دلار و سکه، می‌توان شاهد افزایش بیکاری، ببخشید! کار در جامعه بود.

محمدرضا عارف
یکی از مشکلاتی که جامعه بعد از بیکاری و رکود با آن درگیر است،اظهارنظر بی مورد مسئولین است.لذا با توجه به اینکه ایشان در مدت حضور ۳ساله خود در مجلس لام تا کام حرفی نزده اند؛ به‌طوری که چندین بار،زبانم لال! فکر منفی به ذهن مردم خطور کرده، می‌تواند با سکوت خود در این پست،آرامش حداقلی را در جامعه ایجاد نماید!

مهندس نعمت زاده
ممکن است کمی فرسوده به نظر برسد اما به قول معروف:لنگه کفش هم در بیابان نعمت است!(این نعمت با آن نعمت فرق دارد،دقت کنید!)


Page Generated in 0/0032 sec