printlogo


کد خبر: 198001تاریخ: 1397/6/13 00:00
سرنوشت باقری در انتظار خرید جدید استقلال؟
مدافعی که بد شروع کرد

آیا دانشگر هم مانند باقری بعد از هو شدن در آزادی اعتماد به نفس از دست رفته را به دست می‌آورد و به بازیکنی کلیدی در آبی‌پوشان تبدیل می‌شود یا اینکه او چاره‌ای جز جدایی نخواهد داشت و نمی‌تواند با شرایط جدید کنار آید؟
فرشید باقری بعد از درخشش در صبا بود که مورد توجه سرخابی‌ها پایتخت قرار گرفت.
باقری ابتدا در فهرست برانکو ایوانکوویچ قرار گرفت و حتی با سرخپوشان به توافق هم رسید اما به یکباره استقلال رقم بیشتری به او داد و همین باعث شد سر از جمع آبی‌پوشان درآورد.
باقری شروع ناامیدکننده‌ای در استقلال داشت و همین باعث شد هواداران پرسپولیس خوشحال شوند که این بازیکن بی‌کیفیت را جذب نکرده‌‌اند اما از طرف دیگر هواداران استقلال هم علیه این بازیکن شروع به شعار دادن کردند و این باعث شد کار او در میدان سخت شود.
باقری اما انگیزه و اعتماد به نفس خود را از دست نداد. او بعد از گل زیبایی که به سپاهان در آزادی زد که باعث شد استقلال سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را به دست آورد به یکباره متحول شد و به بازیکنی باکیفیت و کلیدی در ترکیب استقلال تبدیل شد.
باقری روزبه‌روز در حال بهتر شدن در استقلال است. شفر اعتقاد خاصی به این بازیکن دارد و هواداران استقلال هم دیگر نه‌تنها علیه او شعار نمی‌دهند بلکه خوشحالند که چنین بازیکن خوب و باکیفیتی را هم در اختیار دارند.
آیا ممکن است محمد دانشگر هم چنین سرنوشتی داشته باشد؟ این مدافع جوان هم با درخشش در سایپا مورد توجه پرسپولیس و استقلال قرار گرفت. سرخپوشان از جذب بازیکن محروم بودند و همین باعث شد دانشگر سر از استقلال درآورد. دانشگر که در سایپا مدافع مورد اعتمادی نشان داده بود در استقلال عملکردی ناامید‌کننده بویژه در دیدار برابر السد از خود نشان داد و همین باعث شد هواداران استقلال علیه او شعار دهند و اشک او را درآورند. آیا دانشگر هم مانند باقری بعد از هو شدن در آزادی اعتماد به نفس از دست رفته را به دست می‌آورد و به بازیکنی کلیدی در جمع آبی‌پوشان تبدیل می‌شود یا اینکه چاره‌ای جز جدایی نخواهد داشت و نمی‌تواند با شرایط جدید کنار آید؟ باید منتظر ماند و دید چه سرنوشتی در انتظار مدافع جدید آبی‌پوشان است.
 


Page Generated in 0/0031 sec