printlogo


کد خبر: 196298تاریخ: 1397/5/10 00:00
اخبار

بازیکنی که از روی نیمکت لژیونر شد!
باشگاه الاهلی احتمالاً حالا خوشحال است که یک لژیونر جام‌جهانی رفته، خریده و از این خرید به خود می‌بالد! روزنامه استاد الدوحه با هیجان از لژیونرهای لیگ‌شان نوشته و در آن به محمدرضا خانزاده هم پرداخته است؛ بازیکنی که سابقه حضور در 2 جام‌جهانی و یک جام ملت‌های آسیا را دارد بی‌آنکه دقیقه‌ای بازی کرده باشد. او سال قبل را در پدیده بازی کرد و البته خیلی هم شاخص نبود،‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بویژه که در یک‌سوم پایانی لیگ حتی کمتر هم بازی می‌کرد. او حالا لژیونر هم شده است و لیگ ستارگان قطر جایی است که برایش رویایی خواهد بود با یک دریافتی بالا و چشمگیر. خبرآنلاین نوشت: بویژه با این قیمت دلار، بی‌شک خانزاده یکی از خوش‌شانس‌ترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران است. خیلی ساده؛ به لطف اینکه بیش از بقیه روی نیمکت تیم‌ملی نشسته، بیش از بقیه در تمرینات گروهی حضور داشته و هیچ وقت ادعایی برای بازی کردن نداشته، توانسته به اینجایی برسد که امروز است!

بازیکنی که قرار است ستاره رئال لوپتگی باشد
با جدایی کریستیانو رونالدو، سرمربی جدید رئال چه بازیکنی را گزینه خوبی برای جایگزینی او می‌داند؟ کریستیانو رونالدو به حضور ۹ ساله خود در رئال‌مادرید پایان داد و تصمیم گرفت راهی یوونتوس شود. رئال در سال‌هایی که رونالدو در آن بازی می‌کرد همواره وابسته به این بازیکن پرتغالی بوده است تا جایی که غیبتش در هر دیداری باعث می‌شود کهکشانی‌ها مشکلات زیادی در گلزنی داشته باشند. او از رئال جدا شده اما قرار است چه کسی جالی خالی‌‌‌‌اش را پر کند؟ رئال‌مادرید فصل متفاوتی را تجربه خواهد کرد. نه‌تنها رونالدو از تیم جدا شده، بلکه زین‌الدین زیدان هم استعفا کرده و لوپتگی سرمربی سابق تیم‌ملی فوتبال اسپانیا جایگزین او شده است. سرمربی رئال تاکید کرد که گرت بیل قرار است نقش کریستیانو رونالدو را در رئال بازی کند و این بازیکن می‌تواند به ستاره بزرگ رئال تبدیل شود. بیل در سال‌های حضور خود در رئال‌مادرید همواره در سایه رونالدو بود. او با وجود آنکه گل‌‌های بسیار حساسی برای رئال به ثمر رساند اما بارها با مصدومیت مواجه شد و البته زیدان هم اعتقادی به استفاده از این بازیکن در ترکیب اصلی تیمش نداشت. بیل اگر مصدوم نباشد و در ترکیب اصلی رئال به میدان برود کیفیت بسیار بالایی دارد و می‌تواند جای خالی کریستیانو رونالدو را پر کند و این همان چیزی است که سرمربی جدید کهکشانی‌ها از او انتظار دارد. تا قبل از جدایی رونالدو خبرهای زیادی درباره جدایی گرت بیل از رئال و پیوستن او به منچستریونایتد به گوش می‌رسید اما با جدایی رونالدو دیگر کسی از جدایی بیل سخن به میان نمی‌آورد و قطعا او در رئال‌مادرید باقی خواهد ماند.

رسوایی در فوتبال عراق
فدراسیون فوتبال عراق کادر فنی و اداری تیم‌ملی نوجوانان این کشور را به خاطر صغر سن بازیکنان از کار برکنار کرد. به نقل از العربی، تیم‌ملی فوتبال عراق خود را آماده بازی‌های آسیایی جاکارتا می‌کند. فدراسیون فوتبال عراق اعلام کرد ۱۱ بازیکن این تیم که خود را آماده سفر به اردوی تدارکاتی اردن می‌کردند، صغر سن دارند و به همین خاطر دستور داد تا کادر فنی و اداری این تیم از کار برکنار شوند. قرار بود تیم‌ملی فوتبال نوجوانان عراق برای حضور هر چه قدرتمندانه‌‌‌‌‌‌تر در بازی‌های آسیایی جاکارتا در اردن اردویی را برگزار کند اما مسؤولان فرودگاه متوجه می‌شوند مدارک شناسایی برخی بازیکنان جعلی است و بعد از بررسی‌های لازم متوجه می‌شوند که ۱۱ بازیکن از این تیم مدارک جعلی ارائه داده‌اند و می‌خواهند با صغر سن در رقابت‌های آسیایی شرکت کنند. فدراسیون فوتبال عراق بلافاصله بیانیه‌ای صادر و اعتراف کرد بازیکنان تیم‌ملی فوتبال نوجوانان عراق صغر سنی دارند و به همین خاطر دستور داد این اردو لغو شود و کادر فنی و مسؤولان فنی و اداری این تیم هم از کار برکنار شوند.


Page Generated in 0/0027 sec