printlogo


کد خبر: 196241تاریخ: 1397/5/9 00:00
اخبار

برنامه کی‌روش برای آماده‌سازی تیم‌ملی اعلام شد
برنامه آماده‌سازی تیم‌ملی فوتبال برای شرکت در جام ملت‌های آسیا اعلام شد.
به گزارش ایسنا، کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم‌ملی ایران برای حضور پرقدرت در جام ملت‌های آسیا درخواست کرده بود اردوهای مختلفی برای آماده‌سازی تیم‌ملی برگزار شود که در جلسه فدراسیون فوتبال برنامه تیم‌ملی برای جام ملت‌ها مشخص شد.
طبق این برنامه ۹ تا ۲۱ شهریور نخستین ‌اردوی آماده‌سازی تیم‌ملی برگزار خواهد شد که در تاریخ ۱۵ و ۲۰ شهریورماه دو بازی دوستانه برای تیم‌ملی در نظر گرفته شده است. اردوی دوم نیز از ۱۳ تا ۲۵ مهر برگزار می‌شود و در روزهای ۱۶ و ۱۹ مهر دو بازی تدارکاتی دیگر انجام خواهد شد. سومین مرحله اردوی تیم‌ملی از تاریخ ۲۴ آبان آغاز می‌شود و ۲۹ همان ماه پایان می‌یابد. در اردوی سوم نیز یک بازی تدارکاتی در نظر گرفته شده است.
از ۲۹ آذر تا اول دی‌ماه چهارمین اردوی تدارکاتی تیم‌ملی انجام خواهد شد. همچنین از ۸ تا ۱۲ دی‌ماه پنجمین و آخرین اردوی آماده‌سازی تیم‌ملی تشکیل می‌شود. کل هزینه این اردوها ۵ میلیون و ۸۰۰ هزار دلار تخمین زده شده است.

درآمد نجومی استقلال از ترانسفر مجید حسینی
مجید حسینی در حالی با قرارداد 600 هزار دلاری به ترابوزان اسپور پیوست که در قرارداد این بازیکن با باشگاه استقلال بندی وجود داشت که این بازیکن می‌تواند در صورت دریافت پیشنهاد اروپایی با پرداخت 100 هزار دلار از این تیم جدا شود. با این حال با پیگیری‌های فتحی، استقلال پول قابل توجهی از ترانسفر مجید حسینی کسب کرده که می‌تواند این باشگاه را در راه خرید بازیکن خارجی جدید کمک کند. باشگاه ترابوزان اسپور اعلام کرد استقلال مبلغ 400 هزار دلار از ترانسفر مجید حسینی سود کرده که 200 هزار دلار آن برای صدور رضایتنامه است و 200 هزار دلار برای صدور آی‎تی‌سی به این باشگاه پرداخت شده است. با این حال امیرحسین فتحی به ورزش 3 می‌گوید رقم انتقال مجید حسینی بسیار بیشتر از مبلغی است که باشگاه ترابوزان اعلام کرده است: «مجید حسینی با رقمی بسیار بیشتر از آنچه باشگاه ترابوزان اعلام کرده منتقل شده است و باشگاه استقلال درآمد قابل توجهی برای انتقال این بازیکن کسب کرده است که من ترجیح می‌دهم فعلا این رقم را رسانه‌ای نکنم». او در ادامه گفت: «کار بسیار بزرگی که انجام شد این است که باشگاه ترابوزان موظف است 20 درصد از حق ترانسفر حسینی به تیم آینده‌اش را هم به باشگاه استقلال پرداخت کند. با این شرایط برای سال‌های آینده هم باشگاه استقلال درآمد خوبی از انتقال مجید حسینی کسب خواهد کرد». با این شرایط به نظر می‌رسد باشگاه استقلال با درآمدی که از راه صدور رضایتنامه تیام و مجید حسینی کسب کرده است می‌تواند برای خرید بازیکنان خارجی جدید که مدنظر شفر هستند اقدام کند.

برخورد رئیس و دبیر فدراسیون والیبال با یک خبرنگار در فرودگاه
در حالی که خبرنگار شبکه تلویزیونی خبر به دعوت فدراسیون والیبال برای تهیه گزارش از مراسم استقبال تیم‌ملی والیبال جوانان به فرودگاه رفته بود، با برخورد نامناسب رئیس و دبیر این فدراسیون روبه‌رو شد. تیم ملی والیبال جوانان ایران پس از قهرمانی در رقابت‌های قهرمانی آسیا از طریق فرودگاه امام خمینی(ره) به تهران بازگشت. مسؤولان فدراسیون و همچنین تعدادی از خانواده‌ها و هواداران والیبال برای استقبال در سالن فرودگاه حاضر بودند که در جریان فعالیت‌های رسانه‌ای خبرنگار شبکه خبر صداوسیما رئیس فدراسیون والیبال نسبت به پرسشی درباره بازنشستگی‌اش عصبانی‌ شد و برخورد تندی با خبرنگار مربوطه داشت که امیرحسین منظمی دبیر فدراسیون هم به حمایت از رئیس فدراسیون با خبرنگار وارد مشاجره شد. به کار بردن الفاظ نادرست، هل دادن و ممانعت از تصویربرداری موجب شد مراسم استقبال از تیم‌ملی والیبال جوانان به حاشیه برود.

درودگر مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی شد
صادق درودگر، عضو هیات‌رئیسه سازمان لیگ فوتبال به عنوان مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی انتخاب شد. صادق درودگر که سابقه مدیریت در باشگاه ملوان انزلی را دارد، امروز به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه تراکتورسازی انتخاب شد. عباس الیاسی پیش از این سرپرست باشگاه تراکتورسازی بود. الیاسی با تایید انتخاب درودگر به عنوان مدیرعامل جدید تراکتورسازی، به مهر گفت: بنده به عنوان رئیس هیات‌مدیره به کارم ادامه می‌دهم.


Page Generated in 0/0034 sec