printlogo


کد خبر: 195820تاریخ: 1397/5/1 00:00
اخبار

علیرضا  جهانبخش در یک‌قدمی برایتون با ۲۳ میلیون یورو
علیرضا جهانبخش با قراردادی به ارزش ۲۳ میلیون یورو در آستانه پیوستن به برایتون انگلیس است. به گزارش ایسنا به نقل از منابع نزدیک به باشگاه برایتون، علیرضا جهانبخش که فصل گذشته آقای گل لیگ هلند شد، به احتمال فراوان با قراردادی به ارزش ۲۳ میلیون یورو راهی تیم برایتون خواهد شد. در این صورت،‌ مراسم معارفه جهانبخش دوشنبه یا سه‌شنبه برگزار می‌شود. علیرضا جهانبخش در صورت پیوستن به برایتون، بعد از کریم باقری، آندرانیک تیموریان و اشکان دژاگه چهارمین ایرانی شاغل در لیگ برتر انگلیس خواهد بود.

پیشنهاد رسمی و قابل توجه ایران به دالیچ
یک سایت کروات ادعا کرد پیشنهادهای جالب توجهی برای زلاتکو دالیچ ارائه شده که در صدر آنها نام ایران و ژاپن قرار دارد. به نقل از سایت jutarnji، زلاتکو دالیچ، سرمربی تیم‌ملی کرواسی که سابقه کار در خاورمیانه را در کارنامه دارد، توانست کرواسی را به دیدار نهایی جام‌جهانی ببرد. این مربی اکنون دوران استراحت را سپری می‌کند. به نوشته این سایت، این مربی 4 پیشنهاد رسمی از تیم‌های ملی ایران، ژاپن، ازبکستان و مصر دارد که پیشنهادهای ایران و ژاپن از نظر مالی چشمگیر است و بسیار فراتر از پولی است که این مربی از فدراسیون فوتبال کرواسی دریافت می‌کند و هم‌اکنون نیز این مذاکرات ادامه دارد، البته این مربی پیش‌تر اعلام کرده بود برای پول کار نمی‌کند و انتخاب‌هایش را به این منظور انجام نمی‌دهد. همچنین سایت jutarnji مدعی شده که برانکو ایوانکوویچ نیز در این باره برای دالیچ پیغام‌هایی را فرستاده است. مهدی تاج و فدراسیون فوتبال ایران بارها اعلام کرده‌اند تا پایان جام ملت‌های آسیا، گزینه نهایی و قطعی آنها کی‌روش است و 2 طرف برای ادامه همکاری 6 ماهه ابراز علاقه کرده‌اند. این در حالی است که تاکنون قرارداد رسمی امضا نشده است.

مشکل عجیب مربی استقلال در فرودگاه، شفر را عصبانی کرد!
مربی تیم استقلال هنگام ورود تیمش به فرودگاه امام(ره) با مشکل عجیبی روبه‌رو شد که این موضوع معطلی کاروان آبی‌پوشان را در پی داشت. اعضای تیم فوتبال استقلال دیروز یکشنبه ساعت 13:45 وارد فرودگاه امام (ره) شدند و بازیکنان هم طبق هماهنگی‌های به عمل آمده سوار بر اتوبوس شدند اما مشکلی که برای مربی جامائیکایی استقلال به وجود آمد باعث ناراحتی شفر شد. در حالی که همه اعضای تیم استقلال وارد فرودگاه و سالن اصلی شدند اما کولی، مربی جامائیکایی این تیم که به هنگام خروج از تهران هم دچار مشکل شده بود نتوانست به همراه سایر اعضای این تیم به سالن اصلی راه پیدا کند. ظاهرا ویزای کاری کولی دچار مشکلاتی است که باعث معطلی وی شده است. همین موضوع باعث عصبانیت سرمربی استقلال شد و شفر با ناراحتی خواستار پیگیری این موضوع شد که چرا کولی نمی‌تواند مثل سایر اعضای این تیم وارد سالن اصلی شود؟ در حالی که بازیکنان استقلال از ساعت 14:15 در اتوبوس مستقر شده بودند اما مشکل مربی آبی‌پوشان باعث شد بازیکنان حدود یک ساعت معطل شوند. در این بین نصرالله عبداللهی مرتب در رفت و آمد بود تا مشکل مربی جامائیکایی حل شود.

کار مجید حسینی با ترابوزان تمام شد
روزنامه ترکیه‌ای آکسام مدعی شد کار امضای قرارداد مجید حسینی با ترابوزان‌اسپور ترکیه به اتمام رسیده است. به نقل از روزنامه آکسام ترکیه، کار امضای قرارداد مجید حسینی، مدافع ۲۲ ساله سابق استقلال با ترابوزان‌ اسپور ترکیه به اتمام رسیده و او قراردادش را با این باشگاه ترکیه‌ای امضا می‌کند؛ حسینی دومین خرید ایرانی ترابوزان محسوب می‌شود. وی که قراردادش با پرداخت ۱۰۰هزار دلار با استقلال فسخ می‌شود، در صورت موفقیت در تست‌های پزشکی ترابوزان‌اسپور، قرارداد 3 ساله‌ای را با این باشگاه امضا خواهد کرد و همبازی وحید امیری در این تیم می‌شود.


Page Generated in 0/0035 sec