printlogo


کد خبر: 9893تاریخ: 1393/5/29 00:00
سلام وطن

  کسانی که در سال‌های اخیر، برخی نزدیکان‌شان در فساد اقتصادی(نفتی) یا اجتماعی و سیاسی(فتنه) دست داشتند و نه‌تنها از آنها اعلام برائت نکردند؛ بلکه حمایت‌شان هم کردند، چطور می‌خواهند جواب شهدا را بدهند؟ باید بگذارند قوه‌قضائیه کار خود را بکند؛ نه آنکه با حرف‌های ناپخته که هیچ نفعی نه برای خودشان و نه برای انقلاب ندارد، فضا را غبارآلود کنند.
آبرخ
  رئیس جمهور محترم از طرفی می‌گویند ما انتقادپذیریم ولی دولت نشریات منتقد را تهدید می‌کند، می‌گویند احترام و اخلاق را احیا می‌کنیم اما توهین‌هایی نظیر بی‌سواد و بزدل و... نثار منتقدان می‌کنند؛ می‌گویند منتقدان به میدان بیایند و مشکلات را مطرح کنند، ولی سخنرانی‌های منتقدان در دانشگاه‌ها را لغو می‌کنند؛ می‌گویند مجلس را در رأس امور می‌دانیم ولی دولت از نمایندگان صرفاً به خاطر یک نقد فنی درباره توافق ژنو، شکایت می‌کند و نماینده ملت را به دادگاه می‌کشاند؛ معاون امور مجلس رئیس‌جمهور می‌گوید وزیر علوم هم عزل شود، همین رویه در این وزارتخانه ادامه خواهد داشت و... دولتی‌ها فکر می‌کنند مردم چه قضاوتی در این باره دارند؟!!
ناصری
  تیتر یک همه روزه روزنامه‌های زنجیره‌ای این شده که یک اتفاق کوچکی در کشور بیفتد و آن را به مسأله روز تبدیل کنند. آنها با بزرگ‌نمایی مسائل مختلف، انگار می‌خواهند هرج و مرج‌طلبی خود را به بدترین وجه نشان دهند. متأسفانه در دولت هم به جای تذکر به آنها، حمایت‌شان می‌کنند!
 حسینی‌طلب


Page Generated in 0/0035 sec