printlogo


کد خبر: 8295تاریخ: 1393/4/29 00:00
سلام وطن

 ایرانیان حاضرند همانند زمان دفاع مقدس همه نوع سختی را تحمل کنند اما عزت و اقتدارشان لکه‌دار نشود. مذاکره‌کنندگان و دولت نیز در برابر اجانب مقتدرانه بایستند.
اطیبی
  بحث آقای ابوطالبی، سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل در گذر زمان فراموش نشود. آقای روحانی ریاست محترم جمهوری در تبلیغات انتخاباتی خویش بیان کردند آمده‌اند پاسپورت ایرانی را به جایگاه خودش بازگردانند. اعزام آقای ابوطالبی و پافشاری بر انتخاب ایشان با گذشت زمان نباید فراموش شود. بحث برگزیدن افراد دیگر به جای ایشان هم اصلا نباید مطرح شود.
سلطانی‌زاده
 بنا به فرمایشات حکیمانه رهبر بزرگوار انقلاب ما هر وقت از مواضع اصولی عقب‌نشینی کردیم، دشمن قدمی به جلو برداشت. نتیجه کوتاه آمدن در برابر سیاست‌های زورگویانه آمریکا و غرب، هیچ وقت مطلوب نبوده است. ما ایرانی‌ها یک ضرب‌المثل معروف داریم که آزموده را آزمودن خطاست. نکند از سال 83 عبرت نگیریم و باز قراردادی را امضا کنیم که به نفع ملت نباشد.
شهروز
  وقتی شیر ناگهان 1000 تومان گران شود و لبنیات هم در پی آن، زمانی که بنزین 75 درصد گران‌تر عرضه می‌شود، وقتی میوه و مرغ گران می‌شود و... این دیگر اسمش شیب ملایم نیست!! چرا با مردم رو راست نیستید؟ شاید دلیلش دوری بیش از حد از مردم و برج عاج‌نشینی باشد.
سعیدی


Page Generated in 0/0038 sec