printlogo


کد خبر: 5062تاریخ: 1393/3/1 00:00
سلام وطن

  با توجه به ناامن شدن خطوط و لوله‌های انتقال نفت و گاز اوکراین، به دلیل مشکلات امنیتی‌ای که غربی‌ها برای این کشور به وجود آورده‌اند، شانس عبور این لوله‌ها از خاک ایران بار دیگر مطرح شده است. در جهت منافع ملی کشور لازم است مسؤولان در سیاست‌های خود تجدیدنظر کنند و با کنار گذاشتن رودربایستی با غربی‌ها که هیچ رحم و مروتی ندارند، چنین پیشنهادی را مطرح کنند تا مسائل تحریم و مشکلات اقتصادی کشور برطرف شود. نباید با طناب پوسیده وعده‌های آمریکا به ته چاه برویم.
شادمان
  برخی مسؤولان درباره عملکرد چند ماهی که در قدرت مستقر شده‌اند، به‌گونه‌ای گزارش می‌دهند که انگار با این همه مشکلات معیشتی و گرانی و بیکاری و کلاً مسائل اقتصادی‌ای که وجود دارد، داریم در بهشت زندگی می کنیم! البته احتمالاً اعضای این دولت هم مانند رئیس‌جمهور سابق از محله‌هایی خرید می‌کنند که ارزانی وجود دارد؛ اگرنه ما که خیلی در فشاریم.
ضیاییان
  خوشبختانه خیلی زود دم‌خروس عملکردهای امنیتی و بی‌ارتباط با سیاست دولت فعلی یکی یکی در حال بیرون زدن است. خب! فرماندار بروجرد با توجه به شرایطی که وجود داشته، تشخیص داده مراسمی لغو شود. باید او را برکنار کرد؟! این شدت عمل چه معنایی جز کم‌صبری برخی آقایان مدعی دارد؟
گودرزی


Page Generated in 0/0038 sec