printlogo


کد خبر: 238665تاریخ: 1400/7/8 00:00
تازه‌ترین نظرسنجی صداوسیما نشان داد
«افرا» پربیننده‌ترین سر یال تلویزیون

سریال «افرا» در میان مجموعه‌های این شب‌های تلویزیون، اثر پربیننده شد. به گزارش «وطن‌امروز»، نظرسنجی مرکز تحقیقات درباره سریال‌های سیما در نیمه دوم شهریور ۱۴۰۰ نشان می‌دهد 9/78 درصد مردم بیننده برنامه‌های سیما بوده‌اند و در میان سریال‌های جدیدی که روی آنتن رفته است، مجموعه تلویزیونی «افرا» از شبکه یک با 8/43 درصد مخاطب و کسب رضایت «در حد زیاد» 2/86 درصدی پربیننده‌تر از دیگر مجموعه‌های تلویزیونی بوده و در صدر سریال‌های سیما قرار گرفت. «افرا» سریالی ۴۰ قسمتی است که تا روز انجام نظرسنجی، شنبه سوم مهر، ۲۶ قسمت از آن پخش شده بود. 
بر اساس این نظرسنجی که از میان افراد ۱۲ سال به بالا و در تهران و ۳۰ شهر دارای مرکز صداوسیما انجام شده، سریال «هم سایه» از شبکه ۳ با 5/23 درصد بیننده و کسب رضایت «در حد زیاد» 9/62 درصدی، در رتبه دوم سریال‌های نیمه دوم شهریور قرار گرفته است. 
«هم سایه» هم سریالی ۳۰ قسمتی است که با موضوع نزدیکی ۲ ملت ایران و افغانستان از شبکه ۳ سیما پخش می‌شود و تا روز انجام نظرسنجی ۱۷ قسمت از آن روی آنتن این شبکه رفته بود. 
«در کنار پروانه‌ها» از شبکه ۲ با 7/17 درصد بیننده و کسب رضایت «در حد زیاد» 9/63 درصدی و «زن زندگی، مرد زندگی» از شبکه پنج با 3/11 درصد بیننده و کسب رضایت «در حد زیاد» 7/66 درصدی در جایگاه‌های سوم و چهارم سریال‌های پربیننده سیما در این ایام قرار گرفتند. 
در میان سریال‌های تکراری، «مختارنامه» که از شبکه «قرآن و معارف» روی آنتن رفته با 6/6 درصد مخاطب صدرنشین شده و بازپخش «روزگار قریب» هم از شبکه آی‌فیلم توانسته 7/5 درصد مخاطب جذب کند. 

Page Generated in 0/0043 sec