printlogo


کد خبر: 238043تاریخ: 1400/6/24 00:00
سومین پیروزی والیبالیست‌های ایران در مسابقات قهرمانی آسیا مقابل پاکستان رقم خورد
صعود به عنوان صدرنشین

طاهره صفری: تیم ملی والیبال در آخرین بازی مرحله گروهی مسابقات قهرمانی آسیا مقابل پاکستان پیروز شد. تیم ملی والیبال ایران در ادامه رقابت‌های قهرمانی آسیا بامداد سه‌شنبه مقابل تیم ‌ملی پاکستان با نتیجه ۳ بر صفر پیروز شد. تیم کشورمان در این بازی با نتایج ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۱۵  به پیروزی رسید.
به این ترتیب تیم ملی والیبال ایران با ۳ پیروزی به عنوان صدرنشین گروه B به دور بعد صعود کرد. تیم‌ها امروز استراحت خواهند داشت و مسابقات فردا پیگیری می‌شود. 
 
* ابراز رضایت بهروز عطایی از عملکرد شاگردانش
سرمربی تیم ‌ملی والیبال ایران با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش در پایان مرحله گروهی، تاکید کرد در بازی مقابل کره‌جنوبی و چین‌تایپه در مرحله دوم رقابت‌ها به دنبال راهکاری برای غلبه بر نقاط قوت حریفان است. تیم ملی والیبال ایران همان‌طور که اشاره شد، مرحله گروهی رقابت‌های قهرمانی مردان آسیا را با ۳ پیروزی متوالی مقابل هنگ‌کنگ، تایلند، پاکستان و صدرنشینی در گروه B پشت سرگذاشت و بعد از استراحت در روز چهارم مسابقات، از روز پنجشنبه آماده رقابت با چین‌تایپه و کره‌جنوبی در گروه F خواهد شد. بهروز عطایی با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش در مرحله گروهی قهرمانی آسیا، درباره آخرین بازی مرحله مقدماتی گفت: بازی مقابل پاکستان به این دلیل که به‌ عنوان بازی سرگروهی تلقی می‌شد، برای‌مان اهمیت داشت. از روز اول با این نگرش وارد مسابقات شدیم که بعد از انجام ۳ بازی اول مرحله گروهی، بتوانیم به ارزیابی درستی از تیم برسیم که این اتفاق هم افتاد. وی افزود: پاکستان در مقایسه با هنگ‌کنگ و تایلند تیم بهتری بود و طبیعی است فشار بیشتری به تیم ایران وارد کرد. ما هم سعی کردیم با بیرون آمدن از فشار، بازی را کنترل کنیم. در جریان این بازی به شیوه‌های مختلف از بازیکنان استفاده کردیم و در نهایت به ارزیابی خوبی از تیم رسیدیم. امیدوارم نگاهی که داشتیم به ما کمک کند تا در مرحله دوم رقابت‌ها برابر رقبا عملکرد بهتری داشته باشیم. سرمربی تیم ‌ملی با اشاره به حریفان ایران در مرحله دوم رقابت‌ها گفت: چین‌تایپه و کره‌جنوبی، تیم‌های سرعتی و توپ‌گیری هستند. بنابراین مقابل این دو تیم باید راهکاری پیدا کنیم که این ۲ نقطه قوت را از کار بیندازیم. در مجموع از ۳ بازی انجام شده مرحله گروهی راضی هستم و با اینکه مقابل ۳ تیم هنگ‌کنگ، تایلند و پاکستان فشار زیادی به تیم ایران وارد نشد اما به ‌عنوان بازی تدارکاتی به آن نگاه کردیم. امیدوارم در مراحل بعدی عملکردمان بسیار بهتر از این شود تا بتوانیم نماینده شایسته‌ای برای ایران باشیم و موجبات شادی مردم را فراهم کنیم. 

Page Generated in 0/0038 sec