printlogo


کد خبر: 236164تاریخ: 1400/5/4 00:00
ژان کلود ون دام به سینما بازگشت

بازیگر اکشن سینما با بازی در «آخرین مزدور» بزودی به صفحه نمایش بازمی‌گردد. به گزارش «وطن‌امروز»، با انتشار تریلر فیلم «آخرین مزدور» ژان کلود ون‌دام بار دیگر در یک نقش اکشن دیده شد. قهرمان بلژیکی فیلم‌های اکشن با نمایش تریلر این فیلم که برای نتفلیکس ساخته شده در جشنواره کمیک کان سن‌دیگو دیده شد. این کلیپ با مردی ماسک‌دار که به یک صندلی بسته شده شروع می‌شود و چیزی که سربازان محافظ شاهد آن نیستند ریچارد با بازی ون دام است که به سقف چسبیده و بزودی پایین می‌آید تا این مرد را نجات دهد و در این مسیر باید با نگهبانان مبارزه کند. علاوه بر سمیر دوکازا در نقش پسر ون دام، در این فیلم فرانسوی آلبان ایوانف، آسا سیلا، پاتریک تیمزیت و اریک جودور نیز نقش‌آفرینی کرده‌اند. 
خبر ساخت این فیلم تابستان پیش مطرح شد و ون دام هیجان خود را برای بازی در آن ابراز داشته و گفته بود ژان ‌پل بلموندو منبع اصلی الهام وی برای بازی در این فیلم بوده است. وی گفته بود: همیشه طرفدار ژان پل بلموندو بوده‌ام و امیدوارم به روش خودم پرچم فیلم‌های کمدی اکشن را به دست بگیرم. 
وی از دیوید شارون به عنوان کارگردان هم تمجید کرده و گفته بود: فیلمنامه همه عناصر را به روشی کاملا موافق گرد هم آورده و یک داستان زیبا با احساسات، اکشن زیاد و شوخ‌طبعی خلق کرده است. ون دام همچنین از بازی در کنار بازیگرانی از نسل جدید ابراز خوشوقتی کرده و گفته بود بسیار خوشحال است که در کنار نسل جدیدی از استعدادها در این فیلم جلوی دوربین می‌رود. «آخرین مزدور» از ۳۰ جولای در نتفلیکس قابل تماشا خواهد بود. 

Page Generated in 0/0039 sec