printlogo


کد خبر: 148029تاریخ: 1394/8/9 00:00
با حمله موشکی به اردوگاه لیبرتی در عراق، ده‌ها تروریست گروهک رجوی به هلاکت رسیدند
آتش مختار به جان منافقین
حسین ابریشمچی (برادر مهدی ابریشمچی) شکنجه‌گر معروف و از سران منافقین شکار بزرگ حمله جیش‌المختار به لیبرتی است

گروه سیاسی: مختار ثقفی اگر در نهایت مغلوب فریب خوردن یارانش با نفاق آل‌زبیر شد اما وارثان مختار این روزها دیگر کارآزموده شده‌اند و عمق نفاق را می‌شناسند!   به گزارش «وطن امروز»، فرزندان انتفاضه شعبانیه بخشی از انتقام این انتفاضه را از منافقین رجوی گرفتند! عقربه‌های ساعت، 19:30بعدازظهر پنجشنبه را نشان می‌داد که پایگاه لیبرتی، پایگاهی که پس از تخلیه اردوگاه اشرف در اختیار تروریست‌های گروهک رجوی گذاشته شد، مورد اصابت ده‌ها موشک کاتیوشا قرار گرفت و به فاصله چند دقیقه لیبرتی به جهنمی از آتش تبدیل شد!  برخی منابع تعداد این راکت‌ها را حدود 20 عدد عنوان کردند اما منابع بیشتری از اصابت حدود 60 راکت به پایگاه لیبرتی خبر دادند!  تصاویر و فیلم‌های منتشر شده از این حمله نشان می‌دهد خسارات سنگینی به منافقین وارد شده است. گزارشات منتشر شده در این باره نیز قابل تامل است. العربیه، رسانه نزدیک به آل‌سعود در این‌باره گزارش کرد در حمله راکتی ‌پنجشنبه‌شب به اردوگاه لیبرتی در بغداد (محل اسکان عناصر گروهک تروریستی منافقین) ۱۶ راکت به این محل اصابت کرد که در نتیجه دست‌کم ۲۰ نفر از عناصر این گروهک تروریستی به درک واصل شدند. این در حالی است که برخی منابع خبری نیز از شلیک ۸۰ راکت به محل اسکان تروریست‌های منافق خبر می‌دهند. گزارش گروهک منافقین از این حمله نیز از هلاکت 23 عضو این گروهک خبر می‌دهد.  به گزارش میزان، در نتیجه حمله به اردوگاه لیبرتی بخش‌های وسیعی از محل اسکان تروریست‌ها مورد اصابت موشک قرار گرفت و در آتش سوخت. رسانه سعودی العربیه در خبری به نقل از یکی از عناصر تروریست حاضر در اردوگاه از به درک واصل شدن دست‌کم ۲۰ عنصر منافقین خبر داده است. برخی منابع خبری وابسته به گروهک تروریستی منافقین از انتقال مجروحان این حمله به بیمارستان‌های بغداد خبر داده و عنوان می‌کنند آمار کشته‌‌ها رو به افزایش است.  براساس برخی گزارشات، مهدی توکل، بهزاد میرشاهی، حسن اداوی، رجب محمدی، رضا وادیان، شریف ویسی، حسین سروآزاد، احمد مسچیان، جاسم قصیر، ابوطالب هاشمی، حمید دهقان، کیومرث یوسفی، حسین گندمی، نیره ربیعی و جواد سالاری از جمله منافقینی بودند که در حمله جیش‌المختار به لیبرتی به هلاکت رسیدند.  اینگونه که منابع خبری محلی اعلام کرده‌اند موشک‌ها از محله البکریه در فاصله ۶ کیلومتری شمال شرقی فرودگاه بغداد به سمت اردوگاه لیبرتی شلیک شده‌اند.  مقامات عراقی نیز از کشته شدن دست‌کم 3 نظامی این کشور در حمله به کمپ لیبرتی خبر دادند و افزودند: ۱۶ نظامی عراقی دیگر در اثر شلیک این راکت‌‌ها زخمی شدند. آخرین خبر‌ها نیز از هلاکت 25 منافق و زخمی شدن 200 نفر از آنها در حمله به لیبرتی حکایت دارد.
اطلاعیه سربازان مختار
روز گذشته رهبر گروه «جیش‌المختار» مسؤولیت عملیات روز پنجشنبه در اردوگاه لیبرتی را که منجر به کشته و زخمی شدن بیش از 200 عضو منافقین شد برعهده گرفت. به گزارش مشرق، «وثیق البطاط» رهبر جیش‌المختار، مسؤولیت عملیات روز پنجشنبه در پایگاه لیبرتی را برعهده گرفت.  وی افزود: جیش‌المختار که متشکل از خانواده‌های قربانیان انتفاضه شعبانیه است بارها به سران گروهک منافقین اعلام کرده بود که باید هر چه سریع‌تر خاک عراق را ترک کنند اما آنها به‌رغم تسهیلات در نظر گرفته شده از سوی کشورهای اروپایی و آمریکایی، اصرار بر اشغال بخشی از خاک ما دارند که این موضوع ما را ناچار به واکنش کرده است.  رهبر جیش‌المختار به سران گروهک تروریستی منافقین هشدار داد اگر هر چه سریع‌تر خاک عراق را ترک نکنند احتمال تکرار اینگونه عملیات‌ها وجود دارد. این اطلاعیه جیش‌المختار در حالی است که سران گروهک تروریستی منافقین به‌رغم آمادگی برخی کشورهای غربی و آلبانی برای پذیرش اعضای آنها، همچنان اصرار بر ماندن در خاک عراق دارند زیرا ادامه حیات خود را منوط به این حضور تلقی می‌کنند. اما اشاره وثیق البطاط به انتفاضه شعبانیه در واقع حاکی از حرکت انتقامی آنها علیه منافقین در لیبرتی بوده است. در حالی که انتفاضه شعبانیه مردم عراق، از شمال توسط اکراد و از جنوب توسط شیعیان، در سال 1991 برای ساقط کردن دیکتاتوری صدام شکل گرفته و به فاصله کوتاهی توانست 75 درصد خاک عراق را در اختیار بگیرد اما ارتش عراق با غیرانسانی‌ترین شیوه‌ها و نیز چراغ سبز آمریکا توانست این جنبش بزرگ را سرکوب کند. در این میان مسعود رجوی، برای خوش‌خدمتی به ولی نعمت خود، تمام اعضای گروهک منافقین در عراق را برای سرکوب این انتفاضه در اختیار صدام قرار داد.  براساس گزارشات و اسناد مکتوب، گروهک رجوی در برخی مناطق عراق دست به قتل‌عام‌های فجیع علیه اکراد و شیعیان زد به همین دلیل شیعیان و کردها کینه‌ای عمیق از منافقین دارند. برخی رهبران جیش‌المختار که اکنون یکی از گروه‌های شبه‌نظامی معتبر در عراق است نیز از بازماندگان قربانیان انتفاضه شعبانیه هستند. اگرچه منافقین با سفارش آمریکا و برخی دولت‌های غربی، تحت حمایت برخی مقامات دولتی در عراق هستند اما شبه‌نظامیان شیعه با تجاربی که طی سال‌های اخیر به دست آورده‌اند، اهداف و مناسبات خود را منطبق بر مناسبات دولت مرکزی قرار نداده‌اند به همین دلیل با شلیک ده‌ها راکت به سمت بازماندگان منافقین در عراق، هم جنایات تروریست‌های رجوی در انتفاضه شعبانیه را به آنها یادآوری کردند و هم بار دیگر مطالبه و اراده مردم عراق را برای اخراج یک گروه خرابکار و تروریستی خارجی از کشورشان نشان دادند!
شکار شکنجه‌گر بزرگ!
همانگونه که در ابتدای گزارش هم به آن اشاره شد، برخی اسامی کشته‌شدگان پایگاه لیبرتی منتشر شد اما در این میان یک نام، بیش از همه چشمگیر بود! ابتدا این خبر به صورت غیررسمی منتشر شد اما پس از آن با تایید آن در سایت‌های منافقین، تایید شد!  حسین ابریشمچی، از رهبران منافقین و برادر مهدی ابریشمچی، عضو ارشد منافقین و همسر سابق مریم رجوی، در حمله جیش‌المختار به پایگاه لیبرتی به هلاکت رسید. این یک شکار بزرگ برای سربازان مختار بود. حسین ابریشمچی یکی از طراحان اصلی منافقین در عملیات‌های نظامی و اطلاعاتی بود. کمااینکه در میان منافقین، او را به‌عنوان یک متخصص ارشد مسائل امنیتی و نظامی می‌شناختند. در ایران البته حسین ابریشمچی را با شکنجه‌های غیرانسانی‌اش می‌شناسند. او یکی از شکنجه‌گران معروف پادگان اشرف بود.  شکنجه‌گران اصلی پادگان اشرف، مهدی ابریشمچی با نام مستعار شریف، پرویز کریمیان با نام مستعار جهانگیر، عبدالوهاب امیری با نام مستعار افشین، علی‌اکبر انباز با نام مستعار یوسف و حسین ابریشمچی با نام مستعار حسین ابر بودند. این 5 شکنجه‌گر معروف، وظیفه شکنجه اسرای ایرانی و همچنین افراد نادم و خواستار جدایی از گروهک نفاق را برعهده داشتند! در این میان حسین ابریشمچی، شکنجه‌گر معروف اسرای ایرانی در جنگ با عراق بود که در یک فقره 6 نفر از اسرای ایرانی در زمان جنگ زیر شکنجه‌های او به شهادت رسیدند!


Page Generated in 0/0039 sec