printlogo


کد خبر: 148005تاریخ: 1394/8/9 00:00
خبر

برزگر:
این دو هیچ مشکلی با هم ندارند
عضو شورای فنی کشتی آزاد تاکید کرد: در جلسه‌ای که با خادم و حیدری داشتم مشخص شد این 2 نفر هیچ‌گونه مشکلی با هم ندارند. منصور برزگر در گفت‌وگو با ایسنا، درباره برگزاری جلسه با خادم و حیدری در جهت حل حاشیه‌های به‌وجود آمده بر سر عدم ابلاغ حکم نایب‌رئیسی حیدری در فدراسیون کشتی از سوی وزارت ورزش و جوانان، اظهار کرد: به‌صورت جداگانه با خادم و حیدری جلسه داشتم و درباره بحث‌های به‌وجود آمده در این‌باره صحبت کردیم. باید بگویم هیچ مشکل خاصی میان خادم و حیدری نیست و این
2 نفر مشکلی با هم ندارند و حاشیه‌های به‌وجود آمده مربوط به آنها نیست بلکه به اشخاص دیگر مربوط است. عضو شورای فنی کشتی آزاد افزود: بزودی حکم نایب‌رئیسی حیدری در فدراسیون کشتی از سوی وزارت ورزش و جوانان ابلاغ می‌شود تا این موضوع خاتمه پیدا کند.

افشارزاده: وزیر تأکید کرد
 در استقلال باشم
سرپرست باشگاه استقلال تهران می‌گوید وزیر ورزش و جوانان تاکید دارد او در استقلال بماند. بهرام افشارزاده با اشاره به اینکه گودرزی تاکید کرده او در استقلال باشد، گفت: زمانی که این مسؤولیت را قبول کردم احساس کردم این نیاز وجود دارد و تقریبا موفق شدیم فضای موجود در آن زمان را بشکنیم و فضای جدیدی را ایجاد کنیم؛ هرچند کار مشکلی بود و خیلی‌ها گفتند این سمت را قبول نکنم اما در نهایت پذیرفتم. سرپرست باشگاه استقلال درباره تمام‌نشدن حاشیه‌های ایجادشده توسط کرار جاسم نیز بیان کرد: کرار از 10 بازی تنها در 3 بازی برای ما مفید بوده است. او یا در نجف بوده یا زمانی که در تهران بوده از حضور در تمرین‌ها طفره رفته است. اجازه نمی‌دهم حتی عالی‌ترین نفرات نیز بر‌ای تیم حاشیه ایجاد کنند. ما پرداختی‌های لازم را به او داشته‌ایم و شنبه درباره کرار تصمیم نهایی را اتخاذ می‌کنیم. تیم من تیمی منسجم است و اجازه نمی‌دهم کوچک‌ترین حاشیه‌ای به آن لطمه بزند. از یک ورزشکار بعید است این همه حاشیه‌سازی کند.


Page Generated in 0/0025 sec