printlogo


کد خبر: 146639تاریخ: 1394/7/14 00:00
رویدادها

معاون تولید سفیرفیلم:
«آغوش امن» اولین تجربه‌مان برای ساخت یک نماهنگ حرفه‌ای است
حمیدرضا جعفریان، معاون تولید سفیرفیلم می‌گوید: ما تجربه کار نماهنگ را داشتیم اما به شکل حرفه‌ای و جدی نبود و اغلب از تصاویر آرشیوی استفاده کرده بودیم اما در این کار تصمیم گرفتیم این بار نماهنگی کاملا تولیدی بسازیم. به گزارش تسنیم، واقعه تشییع شهدای غواص به تعبیر رهبر معظم انقلاب یکی از خاطرات ماندگار انقلاب اسلامی است که تولیدات رسانه‌ای بسیاری با این موضوع ساخته و منتشر شده است.  در همین راستا مرکز مستندسازی سفیرفیلم اخیرا از ساخت نماهنگی با موضوع شهدای غواص با صدای یکی از خوانندگان مطرح کشور خبر داده است. این اثر «آغوش امن» نام دارد و رضا صادقی کار خوانندگی این نماهنگ را برعهده دارد.

پیگیری «دوشغله بودن» معاون هنری ارشاد
لاله افتخاری، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس درباره مساله دوشغله بودن علی مرادخانی گفت: اگر این مشکل دوشغله بودن وی حل نشود، از امکانات موجود مجلس برای حل این مساله استفاده می‌کنیم. به گزارش نسیم، نماینده کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: اطلاع دارم پیرامون موضوع دوشغله بودن آقای مرادخانی در مجلس بحث‌هایی در جریان بود اما در جریان جزئیات آن خیلی قرار ندارم. جان کلام این است که قانون باید برای همه به صورت مساوی پیاده شود. دولت مجری قانون است و در خواست ما هم از دولت این است به قانون احترام بگذارند و آن را رعایت کنند.

حامد زمانی از‌ «عمار داره این خاک» می‌خواند
حامد زمانی پس از انتشار کلیپ «مرگ مساوی آمریکا» از ساخت موزیک ویدئوی «عمار داره این خاک» خبر داد. به‌گزارش تسنیم، حامد زمانی با انتشار تصاویری از آغاز ساخت موزیک ویدئوی «عمار داره این خاک» خبر داد. همچنین حامد زمانی در خلال رونمایی از کلیپ مرگ مساوی آمریکا از انتشار آلبومش پس از ماه‌های محرم و صفر خبر داد.

خشم راجر واترز از کنسرت «بون‌جووی» در سرزمین‌های اشغالی
راجر واترز، خواننده سابق گروه پینک فلوید به گروه بون جووی برای اجرای کنسرت در سرزمین‌های اشغالی اعتراض کرد. راجر واترز، خواننده سابق گروه پینک‌ فلوید که یکی از نامدارترین موسیقیدانان جهانی شناخته می‌شود با انتشار نامه‌ای اعتراض خود را به این گروه برای برگزاری کنسرت در اسرائیل اعلام کرده است. در متن این نامه چنین است: گاهی پیش از این با جزئیات و گاهی مجا‌ب‌کننده نامه‌هایی را به همکاران در عرصه صنعت موسیقی نوشته‌ام و آنها را تشویق کرده‌ام با اجرا در اسرائیل به سیاست‌های آپارتایدی دولت اسرائیل کمک نکنند. نظرات هفته پیش جون را در یدیعوت آحارنوت می‌خواندم. من وقت خودم را با موازی‌کاری با دیگران در همراهی با آپارتاید در جنوب آفریقا و اقدام اخلاقی‌‌ای که بسیاری از هنرمندان انجام می‌دهند، تلف نمی‌کنم درحالی که صدها نفر از آنها در مقابل دهه‌ها ستم اسرائیلی‌ها در برابر فلسطینی‌ها ایستاده‌اند. پس تغییری وجود ندارد. شما می‌خواهید که با گروه‌تان در تاریخ 3 اکتبر کنسرت برگزار کنید.  شما خودتان ایستادن کنار چیزی را می‌سازید/ شما شانه به شانه می‌ایستید/ با شهرک‌نشینان (اسرائیلی) که کودکی را سوزاندند/با راننده بولدوزری که راشل کوری را خُرد و له کرد/با سربازی که به پاهای بازیکن فوتبال شلیک می‌کند راجر واترز (Roger Waters) یکی از بنیانگذاران پینک فلوید (pink floyd) و از برجسته‌ترین چهره‌های موسیقی راک دنیا است. صهیونیست‌ها بارها کنسرت‌های او را به خاطر آنچه «تبلیغات ضدیهود» می‌خوانند، تحریم کردند. او این سال‌ها به عنوان شخصیتی شناخته شده که سالیان سال است از مخالفان سیاست‌های رژیم صهیونیستی در برابر فلسطینیان است.


Page Generated in 0/0038 sec