printlogo


کد خبر: 145186تاریخ: 1394/6/19 00:00
سلام وطن

  مدتی است که شرکت‌های تبلیغاتی در سیمای جمهوری اسلامی ایران  مثل رسانه‌های غربی از جذابیت زنان در تبلیغات  سوءاستفاده می‌کنند و نظارتی در این‌باره صورت نگرفته است. به چه قیمتی راه غرب را پیش گرفته‌اند. مسؤولان چه می‌کنند؟
216****0912
  بسیار کار خوبی است که دولت درآمد خود را از تک‌محصولی خارج کند لکن بستر تولید در جامعه بسیار نامساعد است. اگر با فشار غیرمعقول بر افزایش مالیات‌ها اصرار شود فرار سرمایه را به دنبال خواهد داشت و سرمایه‌گذاری خارجی نیز صورت نخواهد گرفت. باید بستر و تسهیلات مناسب برای تولید ایجاد شود تا تداوم تولید و افزایش تعداد کارگاه‌های تولیدی را شاهد باشیم.
حسین شریفیان
  نگاه دولتمردان باید بیشتر متوجه ارائه تسهیلات برای حمایت از تولید داخلی و ایجاد اشتغال‌پایدار در سطح کلان جامعه باشد ولی آن‌طور که مشاهده می‌شود بیشتر روبنایی و مسکن‌گونه عمل می‌شود.
یک شهروند
  از دستگاه قضایی درخواست داریم بر زندان‌ها و ورود هر گونه وسایل غیرمجاز به داخل آن جهت ارتباط با بیرون یا رشوه‌دهی یا استعمال موادمخدر بشدت برخورد شود.
صبوری از تهران
  همه مسؤولان بر مضرات سیگار و قلیان استحضار دارند اما نمی‌دانم چطور است که آزادانه سیگار در همه مراکز در دسترس همه سنین حتی زیر 18 سال  است؟ چطور در همه کوچه‌ها با وجود ممنوعیت عرضه قلیان در مراکز عمومی یک قهوه‌خانه سر در آورده و پاتوق جوانان شده است؟ تا زمانی که دروازه ورود به اعتیاد وجود دارد چطور عزیزان ستاد مبارزه با موادمخدر می‌خواهند از ورود موادمخدر و کم شدن معتادان سخن به میان آورند؟ ‌ای‌کاش کار عملی صورت می‌گرفت.
نظام‌دوست
  از مطبوعات تقاضا داریم پیگیری فرمایند. قرار بود به ایثارگران بابت حضورشان در جبهه‌های جنگ تحمیلی حقوق و پاداش بدهند ولی خبری نشد.
 211****0912


Page Generated in 0/0032 sec