printlogo


کد خبر: 144555تاریخ: 1394/6/9 00:00
اخبار

عابدزاده زیر تیغ جراحی
دروازه‌بان پیشین تیم‌ملی فوتبال ایران که در دیدار برابر ستارگان جهان نیز درون دروازه تیم کشورمان قرار گرفت، زانوی مصدوم خود را به تیغ جراحان سپرد. این برای چندمین بار است که وی به اتاق عمل رفته است. احمدرضا عابدزاده که یکی از بهترین دروازه‌بان‌های تاریخ فوتبال ایران به شمار می‌رود و سابقه بازی در تیم‌هایی چون تام اصفهان، استقلال، پرسپولیس و سپاهان را در کارنامه دارد، بعدازظهر روز یکشنبه زیر تیغ جراحان رفت تا زانوی آسیب‌دیده خود را جراحی کند. کاپیتان پیشین تیم‌ملی فوتبال ایران که اسفندماه سال ۱۳۸۰ به خاطر عارضه مغزی در بیمارستان بستری شد و پس از تحمل یک دوره سخت مجددا به زندگی بازگشت، حالا به دنبال برطرف کردن مشکلی است که سال‌هاست او را آزار می‌دهد. عابدزاده پیش از این چندین بار زانوی مصدوم خود را به تیغ جراحان سپرده بود که در یکی از این جراحی‌ها که سال ۱۳۷۸ انجام شد ۱۵ تکه استخوان زائد از پای وی خارج شد. دروازه‌بان پیشین پرسپولیس  روز یکشنبه نیز زانوی خود را به تیغ دکتر سهراب کیهانی سپرد. دکتر مسعود صابری نیز به عنوان پزشک متخصص بیهوشی در عمل عابدزاده مشارکت کرد.

رضایی به جای جهانبخش دعوت شد
کادر فنی تیم‌ملی فوتبال کاوه رضایی را جایگزین علیرضا جهانبخش کرد. به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، با توجه به مصدومیت علیرضا جهانبخش و اعلام شرایط این بازیکن از سوی باشگاه آلکمار هلند، سرمربی تیم‌ملی تصمیم گرفت کاوه رضایی، بازیکن ذوب‌آهن را به اردوی تیم‌ملی دعوت کند. اردوی تیم‌ملی برای بازی برابر گوام و هند از پنجشنبه گذشته در تهران آغاز شده است.

نام باشگاه راه‌آهن تغییر کرد
اداره کل ورزش و جوانان استان تهران با تغییر نام باشگاه راه‌آهن موافقت کرد. به نقل از سایت رسمی باشگاه راه‌آهن یزدان، در حالی که ابتدا مجمع عمومی باشگاه پسوند کریستال را برای این باشگاه قدیمی انتخاب و ترکیب نام راه‌آهن کریستال جایگزین راه‌آهن سورینت شده بود، در ادامه جهت ثبت نهایی، مراتب در مجمع باشگاه بررسی و از آنجایی که هلدینگ یزدان به عنوان شخصیت اصلی و کلان باشگاه فعالیت دارد پسوند یزدان برای این باشگاه برگزیده شد. هلدینگ یزدان زیرمجموعه‌های متعددی مانند کیان‌آرای زاگرس، مهرگان سبز امرتات و... دارد که در زمینه‌های مختلف تولید و پخش لوازم آرایشی و بهداشتی، کشاورزی و دامپروری، ساخت و ساز و...فعالیت می‌کنند.

حاج صفی خودش خواست به تیم دوم فرانکفورت برود
سرمربی تیم فوتبال سپاهان می‌گوید انتقال احسان حاج‌صفی به تیم دوم شهر فرانکفورت خواسته این بازیکن بوده و معتقد بود می‌تواند از این تیم به بوندس‌لیگا برود. حسین فرکی درباره انتقال احسان حاج‌صفی به تیم اف‌اس‌وی فرانکفورت آلمان و تایید این موضوع از سوی اصغر باقریان مدیرعامل باشگاه سپاهان، گفت: از ابتدا قرار بر این بود که احسان به آلمان برود اما نام تیم را نمی‌دانستم. خوشحالم که این اتفاق افتاد و او به تیمی که علاقه داشت ترانسفر می‌شود. سرمربی سپاهان اضافه کرد: احسان خودش علاقه داشت که به این تیم برود و معتقد بود با پیشرفت در این تیم ‌می‌تواند به بوندس‌لیگا راه پیدا کند. با توجه به شرایط و تفکری که او داشت این اتفاق افتاده و آرزو می‌کنم به هدفش برسد. در نبود او گزینه دیگری را برای پیوستن به سپاهان در نظر نداریم و با بازیکنانی که در تیم هستند جای او را پر می‌کنیم.

دلهره‌ ایجاد تغییرات در تراکتورسازی
با تعطیلی 20 روزه رقابت‌های لیگ برتر، به احتمال زیاد تغییراتی در کادر فنی تیم تراکتورسازی به وجود خواهد آمد. پس از تساوی تیم تراکتورسازی و استقلال خوزستان بود که صحبت‌های دارا غزنوی، عضو هیأت‌مدیره باشگاه تراکتورسازی در خصوص اضافه شدن یک دستیار ایرانی به کادر فنی تیم منتشر شد و این اظهارات در نشست‌خبری پس از بازی، تعجب تونی اولیویرا را در پی داشت. تونی اولیویرا در نشست خبری پس از بازی هفته پنجم، اعلام کرد هنوز در این‌باره با وی صحبتی نشده است اما به نظر می‌رسد مدیریت باشگاه برای اضافه کردن یک دستیار ایرانی به جمع‌بندی نهایی رسیده‌اند و به احتمال زیاد، طی روزهای آینده این تصمیم را عملی خواهند کرد. از سوی دیگر، اظهارنظر تونی اولیویرا درباره خرابکاری ایوب ذوالفقاری در تیم تراکتورسازی، صحبت‌های قابل تأملی بود که باید منتظر ماند و دید آیا تغییراتی در این سمت انجام می‌گیرد یا نه؟
 


Page Generated in 0/0037 sec