printlogo


کد خبر: 144544تاریخ: 1394/6/9 00:00
سلام وطن

 هر چه به انتخابات نزدیک می‌شویم تحرکات مرموز بیشتری از سوی افرادی که در گذشته پرونده‌ای سیاه داشته‌اند به چشم می‌خورد، از وزارت کشور و کمیسیون ماده ۱۰ احزاب می‌خواهم که نظارت بیشتری به احزاب تازه‌تاسیس و فعالان سیاسی داشته باشند.
ترکاشوند از تهران
 5 ماه از سال گذشته ولی سازمان تامین اجتماعی هنوز تفاوت حقوق فروردین‌ماه را به مستمری‌بگیران پرداخت نکرده است.
174****0912
 به مسؤولان دولت بگویید اگر در مذاکره مدعی هستند لطفا سهم ایران در دریای خزر را با مذاکره به مالکیت کشور برگردانند  تا حداقل از منابعش برای مردم کشور استفاده شود.
215****0913
 سیستان را دریابید. گرما، توفان شن و گرد و غبار و خشکسالی چندین ساله مردم سیستان را به کام مرگ می‌برد. آیا جای سوال نیست از دولتمردان محترم، چه کار مثبتی برای مردم سیستان انجام داده‌اند. آیا کسی نیست سوال کند این بودجه‌ای که در این چند سال به سیستان تعلق گرفته کجا هزینه شده است؟
343****0936
 در این بحبوحه جنگ و بی‌امنیتی در منطقه، کشورمان مانند کشتی در ساحل امنیت است و این نیست جز اینکه وامدار خون شهدا، رهبری عزیز و ارتش و سپاهیان و سربازان جان برکف هستیم. خواستم از این طریق هم از این عزیزان و مرزبانان کشور تشکر کنم و هم به عده‌ای که این نعمت امنیت را قدر نمی‌دانند تلنگری زده باشم که واقعیات را در نظر بگیرند.
میثمی از تهران
 در خبرها شنیدیم سخنگوی قوه‌قضائیه گفته‌اند مهدی هاشمی برخلاف قانون زندان وسایل غیرمجازی همراه داشته همچون سکه‌های طلا و موبایل و سیمکارت! اولا جای تعجب دارد از خانواده‌ای که اینقدر ادعای قانونی بودن اقدامات‌شان را دارند این حرکات و دوما پنهانکاری این فرد را نشان می‌دهد و تاییدی است بر حکمش و اقدامات خلافی که تاکنون انجام داده است. از قوه‌قضائیه می‌خواهم که برخورد کند.
سلوکی از زنجان
 آقای رئیس‌جمهوری! با توجه به اینکه مسؤولان آمریکا بویژه اوباما تاکنون با صراحت ایران و ایرانی را مورد هجمه همه‌گونه توهین چه آشکار، چه غیرآشکار قرار داده‌اند، برابر صحبت‌های حضرتعالی و اعضای دولت که مشتاق رابطه با دشمن خونخوار ایران هستید، این صحبت‌ها   بعد از توافق   هم تاکنون  درباره ایران ادامه داشته است،  بازهم مشتاق رابطه با آمریکا هستید؟
157****0936


Page Generated in 0/0038 sec