printlogo


کد خبر: 134363تاریخ: 1393/12/6 00:00
سلام وطن

  با این گرانی ها چگونه محاسبه شده که میزان تورم، صفر بوده است؟ در همین ماه بهمن که تورم صفر درصد(!) بوده، مرغ به بالای 7000 تومان رسید که الان البته نزدیک به 8000 تومان هم شده و خب! چون در اسفند است، نمی توانیم بگوییم زیر صفر رفته(!) موز از 3600 تومان به 5500 تومان رسیده، پرتقال از 2500 شده 4000 و...
سعیدی
  بیشتر خیابان‌های شهرستان خرم‌آباد مرکز استان لرستان آسفالت خوبی ندارد. اوضاع آسفالت کوچه‌ها از خیابان‌ها هم بدتر است. متاسفانه هیچ مسؤولی هم توجهی به این مشکل ندارد. بیکاری نیز، هم در خرم‌آباد و هم در کل استان بیداد می‌کند و ظاهراً نه برنامه‌ای برای رفع آن وجود دارد و نه دلسوزی‌ای. لطفاً این 2 موضوع را چاپ کنید؛ شاید در آستانه سال نو، خیابان‌ها و کوچه‌های خرم‌آباد هم نونوار شود! مسؤول دلسوزی هم برای جوانان بیکار استان پیدا شود تا برنامه‌ریزی کند برای برطرف کردن این مشکل بزرگ!
سپهوند
  وزیر محترم آموزش‌وپرورش بیایند به‌جای اجرای طرح‌هایی از قبیل خصوصی کردن مدارس، کمی به وضعیت معیشتی معلمان توجه کنند. مردم همین طور هم مشکل دارند؛ حالا مدارس هم خصوصی شود نسل بی‌سوادی در آینده خواهیم داشت چون آنقدر وضعیت اقشار متوسط خوب نیست که دولت فکر می‌کند!
عاملی
  با عقب‌نشینی‌های پی‌درپی نتیجه منطقی و متناسب حقوق ملت ایران به دست نمی‌آید. باید این قضیه حرکت بر محور توافق ژنو زودتر متوقف شود اگرنه هم همه چیز داده خواهد شد و هم آنها کوتاه نخواهند آمد و هم دشمنی‌های‌شان شدیدتر خواهد شد. از منتقدان گفتن و از دولت محترم نشنیدن!
یک هموطن
  یک ضرب‌المثل زیبا و سرشار از حکمت داریم که می‌گوید: «آزموده را آزمودن خطاست». 12 – 10 سال پیش همین آقایانی که امروز با طرف غربی مذاکره می‌کنند، با 3 کشور اروپایی مذاکره کردند و به‌رغم توقف فعالیت‌های هسته‌ای، آنها به وعده‌های‌شان عمل نکردند تا اینکه ایران دوباره فعالیت‌های صلح‌آمیزش را از سر گرفت. امروز هم که به قول خودشان با بزرگ‌تر اروپا یا همان کدخدای سیه‌رو مذاکره می‌کنند، باز هم می‌بینیم ـ و خود مذاکره‌کنندگان هم می‌بینند ـ به هیچ وعده‌ای عمل نمی‌کنند؛ حتی ساده‌ترین وعده‌ها.
جهانگیرفرد
 


Page Generated in 0/0036 sec