اخبار

قهرمانی مقتدرانه ایران در کشتی فرنگی جوانان آسیا
۷ مدال طلا، یک نقره و یک برنز
تیم ملی ایران با کسب ۷ مدال طلا، یک نقره و یک برنز با اقتدار قهرمان رقابت‌های کشتی فرنگی جوانان آسیا در تایلند شد.
به گزارش ایسنا، رقابت‌های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی آسیا روزهای ۱۸ و ۱۹ تیرماه در شهر چونبوری تایلند برگزار شد که در پایان تیم ایران با ۷ مدال طلای بهرام معروف‌خانی در وزن ۶۷ کیلوگرم، محمدرضا رستمی در وزن ۷۲ کیلوگرم، محمد ناقوسی در وزن ۷۷ کیلوگرم، حسین فروزنده در وزن ۸۲ کیلوگرم، حسن فروزنده در وزن ۸۷ کیلوگرم، حامد عبدولی در وزن ۹۷ کیلوگرم و علی‌اکبر یوسفی در وزن ۱۳۰ کیلوگرم، یک مدال نقره سعید ارجمندی در وزن ۶۳ کیلوگرم و یک مدال برنز میلاد رضانژاد در وزن ۶۰ کیلوگرم و با کسب ۲۱۸ امتیاز با اقتدار قهرمان شد و تیم‌های قزاقستان و هند به ترتیب با ۱۴۶ و ۱۴۵ امتیاز دوم و سوم شدند.

سعید معروف: هدف ما رسیدن به بازی فینال است
کاپیتان تیم‌ملی والیبال ایران عنوان کرد
در ابتدای مسابقات تصور نمی‌کرد تیم‌ملی ایران در جمع ۶ تیم برتر قرار گیرد.
به نقل از سایت FIVB، دور نهایی رقابت‌های لیگ ملت‌های جهان از بامداد فردا آغاز می‌شود و تیم‌ملی والیبال ایران باید در اولین دیدار خود بامداد جمعه برابر لهستان قرار گیرد.
سعید معروف، کاپیتان تیم‌ملی والیبال ایران قبل از شروع دور نهایی رقابت‌ها گفت: در ابتدای مسابقات تصور نمی‌کردیم ایران بتواند به جمع ۶ تیم برتر رقابت‌ها راه یابد. در این مرحله باید تمام تلاش خود را به کار گیریم و بازی به بازی و امتیاز به امتیاز پیش برویم. خیلی مهم بود که توانستیم در 2 هفته از رقابت‌ها در ایران بازی کنیم و از حمایت هواداران برخوردار شویم. حالا با نهایت توان برابر حریفان خود در دور نهایی قرار خواهیم گرفت. او در ادامه گفت: تمام تیم‌های این مرحله تیم‌های قدر و خوبی هستند و کسی نمی‌تواند بگوید کدام تیم قهرمان می‌شود. از الان پیش‌بینی سخت است ولی هدف ما رسیدن به دیدار نهایی است.