printlogo


کد خبر: 211416تاریخ: 1398/4/22 00:00
اخبار

نظام تصمیم دارد غنی‌سازی را  تا ۲۰ درصد بالا ببرد
امام جمعه موقت تهران گفت: انگلیسی‌ها به‌خاطر توقیف کشتی، از بازوان پرتوان و قدرتمند نظام ما به همین زودی چنان سیلی‌ای بخورند که برای همیشه پشیمان باشند. به گزارش فارس، حجت‌الاسلام کاظم صدیقی در خطبه‌های نماز جمعه تهران گفت: با اینکه برجام از اول نافرجام بود، حالا با گذشت یک سال که اروپایی‌ها هم به تعهدات‌شان در برجام عمل نکردند و عملاً تابع آمریکا شدند، آیا می‌توان به آنها اعتماد کرد؟ در چنین شرایطی آیا جا داشت بگوییم ما به شما فرصت می‌دهیم؟ چه فرصتی وقتی یک‌طرفه است؟ وقتی یک قرارداد چندجانبه است معنایی ندارد که همه کنار بکشند ولی یک نفر بگوید هنوز من هستم. این اقتدار و عزت و حکمت است؟ وی افزود: نظام اسلامی با عنایت حق و با پشتیبانی مردم شهید داده همیشه در صحنه، تصمیم دارد غنی‌سازی را تا ۲۰ درصد بالا ببرد و ما هر مقدار که لازم داریم ملاحظه هیچ کسی را نخواهیم کرد.

گلوله‌‌باران مقرهای تروریست‌ها  در مرز اقلیم کردستان عراق با ایران
روابط عمومی نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای از گلوله‌باران مقرهای تروریست‌ها در حاشیه مرزهای اقلیم کردستان عراق با ایران و هلاکت و زخمی شدن شمار زیادی از تروریست‌ها خبر داد. به گزارش سپاه‌نیوز، روابط عمومی نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در پی اقدام تروریستی روزهای اخیر گروهک‌‌های ضد انقلاب تحت حمایت استکبار جهانی در مناطقی از غرب و شمال غرب کشور و به شهادت رساندن شهید سرافراز و دلاور «حاصل احمدی» و 2 تن از پاسداران غیور اسلام و تلاش مذبوحانه در برهم زدن امنیت   استان‌‌های آذربایجان غربی و کردستان،  نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه هشدارهای قبلی کشورمان به اقلیم کردستان عراق مبنی بر جلوگیری از استفاده گروهک‌‌های  تروریستی از مناطق حاشیه مرزهای مشترک با جمهوری اسلامی ایران از روز چهارشنبه (۱۹ تیرماه) مقرهای فعال و محل استقرار و آموزش گروهک‌های تروریستی ضد انقلاب در این مناطق را هدف قرار داد. در این عملیات که توسط واحدهای موشکی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌، پهپادی و توپخانه نیروی زمینی سپاه انجام شد، مراکز فعال تروریست‌ها  هدف قرار گرفت و علاوه بر انهدام آنها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌، شمار زیادی از عناصر تروریستی به هلاکت رسیده یا زخمی شده‌‌اند.
حمله به تروریست‌ها با گلوله‌های لیزری
در بخش دیگری از تصاویر منتشر شده از این عملیات، اصابت دقیق گلوله‌های توپخانه به مقرهای تروریست‌ها به چشم می‌خورد که حکایت از عملیاتی شدن یکی دیگر از دستاوردهای دفاعی کشور یعنی لیزری شدن گلوله‌های توپخانه سپاه دارد. به گزارش فارس، به نظر می‌رسد گلوله‌های توپخانه‌ای هدایت شونده، احتمالا در عملیات علیه مواضع تروریست‌ها برای نخستین‌بار مورد استفاده قرار گرفته است. هدف‌گیری در توپخانه‌های لیزری اینگونه ‌است که با استفاده از یک تابنده لیزر که می‌تواند زمینی یا هوایی (استفاده از پرنده‌های بی‌سرنشین یا با سرنشین برای هدفگذاری) باشد، پرتو لیزر به هدف تابانده می‌شود و گلوله پس از شلیک، رد لیزر را که روی هدف به صورت مخروطی 3 بعدی خواهد بود دنبال می‌کند و در آن محل اصابت خواهد کرد.

پیر و پاتال‌های منافقین  پشت اکانت‌های مجازی
تصاویری که جدیدا از درون کمپ منافقین به صورت مخفیانه تهیه شده، نشان می‌دهد تعداد زیادی از عوامل این گروهک تروریستی مشغول فعالیت در فضای مجازی برای تاثیرگذاری بر فضای کشور هستند. خبرگزاری تسنیم درباره این تصاویر نوشت: تصاویری که می‌بینید مربوط به واحد جنگ سایبری گروهک تروریستی منافقین در اردوگاه تیرانا واقع در کشور آلبانی است. در این واحد، بیش از 1500 نفر نیروی آموزش‌دیده، شبانه‌روز به‌صورت شیفتی، مشغول تولید محتوای حرفه‌ای علیه مفاهیمی مانند اسلام، ولایت‌فقیه، حجاب، بزرگنمایی مفاسد اقتصادی، خرافه‌نمایی مقدسات مذهبی، نفرت‌پراکنی علیه رهبر انقلاب، مراجع، علما، سپاه، بسیج، ناجا، صداوسیما، رسانه‌‌های انقلابی، فرماندهان و مدیران جهادی کشور، تولیدات محبوب هنری و رسانه‌ای طیف انقلابی و صدها محور دیگر هستند.
 


Page Generated in 0/0043 sec