printlogo


کد خبر: 198234تاریخ: 1397/6/17 00:00
اخبار

بی‌دلیل به هواداران استقلال امید ندهید آقای فتحی!
فرهاد عشوندی: این حکایت سوپرجام یکی از بیهوده‌ترین بحث‌های فوتبال ایران است؛ مسابقاتی که تا به حال هیچ کدام از ادوارش جدی گرفته نشده و این بار هم چون داربی قرار بود برگزار شود کمی اهمیت یافته بود. در نهایت آن طور که وینفرد شفر گفت یک مسابقه در زمانی نامناسب که اگر آبی‌ها به برگزاری‌اش اعتراض نمی‌کردند قطعا برانکو زیر بازی می‌زد و زیر بار این بازی نمی‌رفت.
هدف از این بازی نمادین فقط کسب درآمد برای این دو تیم بی‌پول بود. درست مثل داربی خارجی سال قبل که هدفش پول بود اما برانکو چون منصوریان به بازی اصرار داشت، زیرش زد و آمد تا بازی سوپرجام را بازی کند! اما واقعا جای آن کاپ امروز کجای افتخارات پرسپولیس است که این یکی باشد؟ همه هیجان این بازی به برگزاری‌اش است و همه مسابقاتی که رای انضباطی دارند هم برای برگزاری‌شان حکم گرفته‌اند.
حالا فوتبالی انجام نشده، کلی هوادار از تماشایش محروم شده‌اند، جذابیتی از دست رفته و پولی هم سوخته و هوا شده، پس چرا یک بازی تشریفاتی که احتمالا باشگاه پرسپولیس باید کاپش را جایی کنار کاپ‌های قهرمانی‌ اش در مسابقات چندجانبه بگذارد، اینچنین به بحران بدل می‌شود؟
ماجرا ساده است؛ یکسری برجسته‌سازی بی‌دلیل. استقلالی که به وقتش حتی مدیران جدیدش اعتراض به حکم صادره کمیته انضباطی نکرده بودند، حالا دم از شکایت به دادگاه حکمیت ورزش می‌زند. یعنی پرونده‌ای را دارند اقلا به 2 سال دیگر حواله می‌دهند. این وسط باز اگر شکایتی شود کلی پول و دلار سوخت می‌شود و هوا می‌رود که تهش مثلا چه شود؟
راستش عایدی استقلال از شکایت به سوییس همین حالا هم مدیرانش می‌دانند هیچ است. آنها فقط می‌خواهند با این کار تعدادی فعال و کانال‌دارهای شبکه‌های اجتماعی را ساکت کنند و سرکار بگذارند و هواداران را هم دلگرم کنند به شکایت بیهوده‌ای که شاید 2 سال بعد جواب دهد! که البته تجربه می‌گوید نمی‌دهد!
شکایت سر ماجرای لیست آسیایی را یادتان هست؟ ماجرای بازیکن محروم عراق در جام ملت‌ها و ده‌ها شکایت دیگر از این دست چطور؟ در تمام اینها فقط یک وکیل بین‌المللی چند ده هزار دلاری به جیب‌زده و عایدی هیچ بوده است. فتحی که خود رفیق نزدیک وزیر ورزش است بهتر می‌داند می‌توانست خیلی بهتر و با استدلال و رایزنی موثر حکم را همین جا تغییر دهد؛ باقی ماجرا دیگر یک شوآف هزینه‌بر و بیهوده است. لطفا به هواداران تیم‌تان رویا نفروشید!


ماجرای ادامه‌دار فرهاد مجیدی و استقلال
ماجرای حضور یا عدم حضور فرهاد مجیدی در استقلال طبق روال گذشته همچنان ادامه دارد. به گزارش تسنیم، در روزهای گذشته صحبت‌های زیادی درباره اضافه شدن فرهاد مجیدی به کادر فنی استقلال مطرح شده است. در ابتدا، برخی مسؤولان استقلال تصور می‌کردند به میان آمدن نام مجیدی، تنها بازی رسانه‌ای است اما اظهارات کاپیتان پیشین استقلال چیز دیگری را نشان می‌دهد. مجیدی در صفحه شخصی‌اش گفته بارها از سوی وزارت ورزش و جوانان برای حضور در هیات مدیره یا بخش‌های دیگر مدیریتی با او صحبت شده اما حرفی درباره حضورش در کادر فنی زده نشده است. مجیدی موضوع اضافه شدن به کادر فنی را تکذیب کرد تا حرف و حدیثی درباره او ایجاد نشود. مجیدی همچنین گفته یک نفر بین استقلالی‌ها در زمین در سرعت کم می‌آورد اما بیرون از زمین با سرعت بالایی دسیسه به خرج داده و باعث جدایی 2 بازیکن و همچنین جذب یک بازیکن مصدوم شده است. اکنون این سؤال پیش می‌آید که منظور مجیدی از این فرد چه کسی است؟ اگر مجیدی خودش نمی‌خواهد به کادر فنی استقلال اضافه شود، چرا باید یک نفر اقدام به چنین کاری کرده و فضایی ایجاد کند که گویا شفر نمی‌خواهد مجیدی دستیار او شود؟ مجیدی از این موضوع ناراحت است که برخی‌ها خواسته‌اند به شفر بگویند آمدن مجیدی یعنی جانشینی او در صورت عدم کسب نتیجه‌گیری. وقتی به صحبت‌های مجیدی دقت می‌کنیم، تنها به بازیکنانی باتجربه در استقلال می‌رسیم، بازیکنانی که خودشان با مجیدی همبازی بوده‌اند. مجیدی البته اشاره کرده که برخی‌ با نام او بازی می‌کنند تا به اهداف‌شان در استقلال برسند. کسانی که به قول مجیدی دنبال شیطنت و اهداف‌ شخصی‌شان هستند تا هم استقلال ضربه بخورد و هم خودشان.
 باید دید در نهایت ماجرای ادامه‌دار مجیدی و استقلالی‌ها به کجا کشیده خواهد شد و چه کسانی دنبال حضور او هستند و چه کسانی هم نمی‌خواهند شماره 7 پیشین آبی‌ها به این تیم بازگردد.


Page Generated in 0/0042 sec