printlogo


کد خبر: 197982تاریخ: 1397/6/12 00:00
فرمانده کل قوا در دیدار فرماندهان قرارگاه پدافند هوایی ارتش:
احتمال وقوع جنگ نظامی وجود ندارد

فرمانده معظم کل قوا، ظهر دیروز (یکشنبه) در دیدار فرماندهان و مسؤولان قرارگاه پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، این قرارگاه را بخشی بسیار حساس از نیروهای مسلح و در خط مقدم مقابله با دشمنان ایران خواندند و بر افزایش آمادگی‌ها و توانمندی‌های پدافند هوایی و کارکنان آن تأکید کردند. 
به گزارش  پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، در این دیدار که به مناسبت روز پدافند هوایی برگزار شد، حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای با تأکید بر اینکه از لحاظ محاسبات سیاسی احتمال وقوع جنگ نظامی وجود ندارد، افزودند: در عین حال، نیروهای مسلح باید با هوشیاری و با مدیریت کارآمد و چابک، توانایی‌های انسانی و تجهیزاتی خود را روز به روز ارتقا دهند و بدانند هر گامی که در جهت تقویت آمادگی‌های نیروهای مسلح برداشته شود، یک عبادت و حسنه نزد پروردگار متعال است.
در این دیدار، امیر سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد، فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص) ارتش گزارشی از اقدامات و برنامه‌های این قرارگاه بیان کرد.
نخستین جلسه درس خارج فقه رهبر انقلاب در سال تحصیلی جدید
همچنین نخستین جلسه‌ درس خارج فقه حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای در سال تحصیلی جدید، صبح دیروز با حضور جمعی از فضلا و طلاب علوم دینی در حسینیه امام خمینی برگزار شد.
 

Page Generated in 0/0032 sec