printlogo


کد خبر: 197754تاریخ: 1397/6/7 00:00
اخبار

جعفر پهلوانی به نشان نقره دست پیدا کرد
کاروان ورزشی ایران در روز یازدهم از هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی به یک مدال نقره در رشته کوراش دست پیدا کرد تا تعداد مدال‌هایش به 49 برسد.
در پایان روز نخست از رقابت‌های کوراش این دوره از بازی‌ها جعفر پهلوانی در وزن ۹۰+ کیلوگرم به نشان نقره دست یافت. وی در مبارزه پایانی «خوسمیدانوف» دیگر نماینده ازبک‌ها را پیش رو داشت که یک بر صفر مغلوب وی شد.
وی کار خود را با برتری مقابل «خورکاشف» از تاجیکستان آغاز کرد و سپس «کومار پورکشیات» از پاکستان را از پیش‌رو برداشت و در ادامه با برتری مقابل حریفی از پاکستان و «تورالیف» از قرقیزستان راهی مرحله نیمه‌نهایی شد و در این مرحله نیز در پیکار با «نوربک تورائف» از ازبکستان صاحب پیروزی شد و به دیدار نهایی راه پیدا کرد.

جهانبخش: برابر لیورپول بدشانس بودیم
هافبک ایرانی برایتون درباره شکست برابر لیورپول در هفته سوم لیگ جزیره به صحبت پرداخت. به نقل از دیلی‌استار، برایتون در هفته سوم لیگ برتر انگلیس با یک گل مغلوب لیورپول شد. در این بازی علیرضا جهانبخش دقایقی برای تیمش به میدان رفت. علیرضا جهانبخش درباره شکست برابر لیورپول گفت: خیلی خوشحالم که دقایقی در این بازی به میدان رفتم. خیلی برای من مهم است که بتوانم به شرایط آمادگی برسم و بویژه بازی در چنین جوی و در برابر چنین تیمی می‌تواند به من خیلی کمک کند که به آمادگی بالا دست پیدا کنم. در کل فکر می‌کنم تجربه خوبی برای من بود. هافبک ایرانی در پایان صحبت‌های خود گفت: ما عملکرد تیمی خوبی برابر لیورپول داشتیم، فقط بدشانس بودیم چون شانس‌هایی برای گلزنی داشتیم. در نیمه دوم فوتبال خوبی به نمایش گذاشتیم و فکر می‌کنم حداقل شایسته یک امتیاز بودیم.

کنار رفتن علی اشکانی از سرمربیگری تیم‌ملی کشتی فرنگی
در جلسه شورای فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی که روز گذشته برگزار شد، احد پازاج، مدیر تیم‌های ملی به عنوان سرمربی موقت تیم ملی کشتی فرنگی انتخاب شد. جلسه شورای فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی روز گذشته در حالی برگزار شد که قرار بود در این جلسه پس از ارائه گزارش از سوی احد پازاج، مدیر تیم‌های ‌ملی کشتی فرنگی، اعضای شورای فنی درباره ادامه یا قطع همکاری با علی اشکانی  تصمیم‌گیری کنند. در این جلسه با توجه به گزارش مدیر تیم‌های ‌ملی و گزینه‌های وی برای سرمربیگری تیم‌ ‌ملی، مقرر شد علی اشکانی دیگر به کار خود در تیم‌ملی ادامه‌ ندهد و فعلا تا اطلاع ثانوی، احد پازاج، مدیر تیم‌های ‌ملی به عنوان جانشین علی اشکانی، سرمربیگری تیم‌ملی را بر عهده خواهد داشت. پازاج به اعضای شورای فنی اعلام کرده 5 یا 6 گزینه برای سرمربیگری تیم‌ملی در اختیار دارد که در نهایت ظرف یک هفته‌ آینده سرمربی تیم‌ملی با نظر شورای فنی انتخاب خواهد شد.

رمزگشایی از کدهای گنگ رحمتی
باز هم مربی؟
مهدی رحمتی، کاپیتان استقلال بعد از شکست ۳ بر یک تیمش در دیدار رفت مقابل السد قطر بدون اینکه حاضر شود نام شخصی را به زبان بیاورد، گفت: «3 بار با تیم‌های مختلف در این مرحله حضور داشتم که هر سه بار یک نفر باعث شد ما قهرمان نشویم». برای رمزگشایی از کدهای گنگ کاپیتان استقلال مسلما باید دنبال یک نام مشترک در استقلال و سپاهان باشیم، چرا که رحمتی با استقلال و سپاهان به این مرحله رسیده است. اگر بخواهیم در مستطیل سبز دنبال این شخص باشیم به ۲ نام مطرح برمی‌خوریم: خسرو حیدری و امید ابراهیمی تنها بازیکنانی هستند که هم در سپاهان و هم در استقلال با رحمتی همبازی بودند که با توجه به رابطه خوب کاپیتان استقلال با هردو بازیکن خیلی زود می‌توان درباره اظهارات رحمتی، نام آنها را از لیست مورد نظر خط زد تا همه سرنخ‌ها به یک مربی ختم شود! مربی مطرحی که هرگاه سکوهای زرد و آبی ملتهب می‌شوند نامش به میان می‌آید و اتفاقا در این بازی هم سکوهای آبی ورزشگاه آزادی دقایق آرام و بی‌حاشیه‌ای را سپری نکردند! براستی در پس پرده چه می‌گذرد؟ آیا صحت دارد که در اطراف و اکناف تیم پچ‌پچ‌ها و شایعاتی مبنی بر اینکه سال بعد فلانی سرمربی می‌شود فضای حاکم بر استقلال را پرکرده و همین منجر به کمرنگ شدن تمرکز شفر و برخی بازیکنان و همچنین تیم شده است؟!


Page Generated in 0/0036 sec