printlogo


کد خبر: 197744تاریخ: 1397/6/7 00:00
فرزندم ایناهاش!

چند وقتی است کمپین “فرزندت کجاست؟“، راه افتاده و از مسئولان دولتی خواسته‌شده تا بگویند فرزندانشان کجا هستند و چه‌کار می‌کنند. سؤال اینجاست: مگر این فضولی در کار بزرگان نیست؟ چرا وقت مسئولان را با این سؤال‌های الکی می‌گیرید؟ چرا باید در ملأعام و خاص اعلام کنند فرزندانشان بیکارند و دستشان در جیب پدرشان است؟ می‌خواهید شرمنده‌شان کنید؟ خدا شمارا شرمنده کند!  بعضی مسئولان گفتند فرزندانشان در شرکت‌های خصوصی کار می‌کنند. متوجه هستید یعنی  چه؟ یعنی کار دولتی پیدا نکردند یا شرایط استخدام نداشتند و از حقوق و مزایای دولتی بی‌بهره‌اند. مگر نمی‌دانید شرکت‌های خصوصی  پول درست‌وحسابی نمی‌دهند و حقوقی که می‌دهند از خط فقر جدید که هیچ! از خط فقر قدیم هم کمتر است؟ نمی‌دانید؟ حالا من گفتم تا بدانید.
اکثر مسئولان هم گفتند فرزندانشان در همین تهران زندگی می‌کنند. یعنی فرزندانشان مثل بقیه مردم پشت ترافیک تهران می‌مانند و بوق می‌زنند! حتی دیده‌شده در هوای آلوده تهران هم تنفس می‌کنند. ظاهراً یکی دیگر از مسئولان در جواب این سؤال نوشته: پسرش پراید سوار می‌شود و ماشینش دوگانه‌سوز است.  البته بعد از ویرایش، این قسمت را حذف کرده است. همین را می‌خواستید بفهمید؟ در ضمن گفته ماشینش فروشی نیست. لطفاً دایرکت ندید.
البته این کمپین یک خوبی هم داشته است. یک مسئول دولتی فهمیده آن مسئول دیگر دختر مجرد دارد و رفته برای پسرش خواستگاری کرده است و منتظر جواب‌اند. شما هم دعا کنید جواب مثبت بدهند و عاقبت به خیر شوند.
 


Page Generated in 0/0032 sec