printlogo


کد خبر: 197742تاریخ: 1397/6/7 00:00
فِیو، فُحش،فتوسنتز!

بنیاد امور سلبریتی‌هایی که محیط‌زیست برای‌شان اهمیت دارد(باسم باد) کمپین های فعال خود را به شرح زیر اعلام می‌دارد. باشد که چراغی باشد برای آیندگان. یا گذشتگان. یا نمی‌دانم بالاخره برای یکی چراغی باشد... !

کمپین نه به کشتن حیوانات زبان بسته
یکی از بدترین رفتارهای ما کشتار حیواناتی است که زبانشان بسته است. یعنی مثل ما زبان ندارند که بخواهند برای خودشان کمپین راه بیاندازند و این باعث می‌شود حقوقشان ضایع شده و همینطور فِرت فِرت مورد کشته شدن و خورده شدن قرار بگیرند. از گونه‌های این حیوانها باید به مرغ زبان بسته، گوسفند زبان بسته، گوساله زبان بسته و گل گاوزبان زبان بسته اشاره کرد. پس بیایید همه با هم زبان این موجودات شویم و به هرگونه کشتار آنها با صدای بلند و رسا و گله‌پسند اعتراض کنیم. مثلاً برای کمک به فقرا به جای کشتن این زبان بسته‌ها برویم از قصابی گوشت بخریم. البته مواظب باشیم که خیلی از این قصابی‌ها نامرد هستند و خودشان این حیوانات را می‌کشند و می‌فروشند(واقعاً که!) و حتما لازم است از قصابی‌هایی گوشت بخرید که حیوانات را نمی‌کشند و گوشتشان را زنده می‌فروشند! اصلاً بیایید از دفتر باسم‌باد خودمان گوشت بخرید! گوشت گوساله تربیت شده داریم با آهنگ گیتاربرقی، کیلویی فقط نهصدهزارتومان! کاملاً با لبهای شما بازی می‌کند. تضمین هم می‌دهیم که هرگز برای این گوشت، حیوان زبان بسته‌ای کشته نشده است.

کمپین نه به قراردادن عکس غذاهای گوشت‌دار در اینستاگرام
قرار بود اعضای باسم‌باد هر گونه عکس گرفتن از استیک، مرغ بریان، شاتوبریان، فیله مینیون، بیف استراگانوف و سایر غذاهایی که با گوشت طبخ می‌شوند را تحریم کنند و هرگز در صفحه اینستاگرام خود از این عکس ها نگذارند. اما کمپین چرتی بود، خودمان تعطیلش کردیم! والا! آدم دو روز دنیا که زنده است را می‌خواهد حیوان باشد... حیوان بخورد و  خوش بگذراند و پُز این خوش گذراندن را به دیگران بدهد!
عکس های بسیار با کیفیت این گونه غذاهای خفن در باکلاس ترین رستوران‌های جهان در پیج باسم‌باد موجود است که با هزینه فتوشاپ عکس خیره در افق شما، درمی‌آید حدود پنجاه هزارتومان. کارتخوان هم موجوداست. در ضمن لایک و فالوئر تضمینی نیز با قیمتی نازل - سه تا صدتومان - به فروش می‌رسد.

کمپین نه به میوه‌خواری!
خیلی از شما تا می‌شنوید که ما می‌گوییم نباید گوشت خورد، به سرتان می‌زند که بروید میوه خوار شوید. اوهوکی! خیلی کلکید! درختان هم موجوداتی هستند زنده و با احساس که به میوه‌هایشان به چشم فرزندانشان می‌نگرند. خود شما دلتان می‌خواهد کسی فرزندتان را بکَند و بخورد؟ اصلا دیده‌اید وقتی میوه‌ای را از درخت می‌چینید شاخه هایش چه تکانی می‌خورد و چه برگی می‌زند؟ حتماً باید مثل حیوانات رفتار کنید و هی میوه بخورید؟! باسم‌باد هر گونه میوه و میوه خواری را نیز تحریم کرده و همه را به حضور در تور کویرگردی و فتوسنتز با نورخورشید دعوت می‌کند. این تور به صورت هفتگی برگزارمی‌گردد. هزینه برای هر نفر یک میلیون و دویست هزارتومان است که هزینه اقامت نیز به صورت جدا محاسبه میگردد(اگر خواستید با «کَسی» بیایید قبلش اطلاع دهید، هزینه وی هم جدا است).
 


Page Generated in 0/0033 sec