printlogo


کد خبر: 197466تاریخ: 1397/5/30 00:00
اخبار

معاون اول قوه‌قضائیه خبر داد
دستگیری ۱۰۰ نفر در پرونده‌های اخیر ارز و سکه
معاون اول قوه‌قضائیه از دستگیری ۱۰۰ نفر در پرونده‌های اخیر ارز و سکه خبر داد.
به گزارش فارس، حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای در حاشیه جلسه عالی مسؤولان قضایی در جمع خبرنگاران درباره آخرین روند رسیدگی به پرونده‌های اخیر اعم از ارز، سکه، خودرو و موبایل افزود: در دادسرای عمومی و انقلاب تهران برای 32 نفر کیفرخواست صادر و به دادگاه انقلاب تهران ارسال شده است.
وی با بیان اینکه به این پرونده‌ها فعلاً در تهران رسیدگی می‌شود، گفت: طبق آخرین گزارش‌ها روند رسیدگی به این پرونده‌ها آغاز شده است و امیدواریم از هفته آینده دادگاه رسیدگی به این پرونده‌ها برگزار شود.
محسنی‌اژه‌ای گفت: در این پرونده‌ها 100 نفر بازداشت شدند که اکثریت آنان در بازداشت به سر می‌برند.

باید امید مردم را ارتقا ببخشیم
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمنان می‌خواهند با امپراتوری رسانه‌ای خود یأس را در جامعه القا کنند. امروز باید با همدلی، اتحاد و یکپارچگی گام برداریم و با همکاری 3 قوه امید مردم را ارتقا ببخشیم. به گزارش میزان، حجت‌الاسلام رئیسی در شانزدهمین اجلاس روز جهانی مساجد که روز گذشته در سالن الزهرای سازمان فرهنگ و ارتباطات برگزار شد، بیان داشت: فتنه بزرگ امروز دشمن، ناامیدی مردم از مسؤولان و نظام اسلامی است. دشمنان می‌خواهند با امپراتوری رسانه‌ای خود یأس را در جامعه القا کنند. امروز باید با همدلی، اتحاد و یکپارچگی گام برداریم و با همکاری 3 قوه امید مردم را ارتقا ببخشیم. تولیت آستان قدس افزود: امروز دشمن بعد از تجربه جنگ سخت و نرم در مواجهه با ایران، یک راهکار میانی را دنبال می‌کند. آنها می‌خواهند با ایجاد فشار بر ملت مسلمان نه فقط برای ما بلکه برای همه کشور‌هایی که داعیه استقلال دارند، آنها را در منگنه و فشار قرار دهند.

زمان حضور روحانی
در مجلس اعلام شد
سخنگوی هیات‌رئیسه مجلس گفت: احتمالا رئیس‌جمهور پس از دیدار هیات دولت با مقام معظم رهبری در ۶ شهریورماه، برای پاسخ به سوال نمایندگان به مجلس می‌آید. به گزارش مهر، بهروز نعمتی در حاشیه جلسه علنی دیروز مجلس گفت: درباره سؤال از رئیس‌جمهور
با توجه به صحبتی که با آقای واعظی و آقای امیری داشتم، سؤال از رئیس‌جمهور بعد از دیدار هیات دولت با مقام معظم رهبری خواهد بود. فکر می‌کنم دیدار هیات دولت با مقام معظم رهبری ۶ شهریورماه باشد و پس از آن رئیس‌جمهور در مجلس حضور خواهد یافت.

بیانیه ۲۲۰ نماینده مجلس در حمایت از پیشرفت‌‌های صنایع دفاعی کشور
۲۲۰ نماینده مجلس شورای اسلامی با امضای بیانیه‌ای از تلاش‌‌های جهادگران عرصه صنایع دفاعی کشور قدردانی کرده و حمایت خود را از این فعالیت‌ها اعلام کردند. به گزارش مهر، در بخشی از این بیانیه که در آستانه ۳۱ مردادماه روز صنایع دفاعی کشور منتشر شده، آمده است: ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن حمایت از تدابیر و تلاش‌‌های مجموعه دفاعی کشور، از تلاش‌‌های کارآمد وزارت دفاع برای صیانت و بالندگی صنایع دفاعی و نقش‌آفرینی در اقتدار علمی و دفاعی و سهم موثر در تکوین اقتصاد مقاومتی قدردانی کرده و امیدواریم پیشرو بودن صنایع دانش‌بنیان دفاعی با نهادینه‌‌سازی حداکثری ظرفیت‌‌های علمی، پژوهشی و صنعتی، بخش‌‌های دولتی و غیردولتی همواره در تراز برتر منطقه‌ای و جهانی در راستای تولید مستمر قدرت بازدارندگی و رفع تهدیدات احتمالی دشمنان، صیانت شود.

اعلام نارضایتی «جامعه مدرسین» از اوضاع اقتصادی
آیت‌الله حسن‌ممدوحی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به مشکلات اقتصادی اخیر گفت: جامعه مدرسین در ماه‌های اخیر با دعوت چندباره از مسؤولان دولتی، مراتب نارضایتی خود را از وضع موجود و فشار اقتصادی که زندگی مردم را دچار مشکلات جدی کرده، ابراز کرده است. وی با اشاره به آخرین جلسه جامعه مدرسین با مسؤولان دولتی گفت: در این جلسه که با حضور برخی دولتمردان برگزار شد، اعضای هیأت‌رئیسه جامعه مدرسین تأکید کردند مشکلات اقتصادی ماه‌های اخیر نمی‌تواند به‌شکل طبیعی به‌وجود آمده باشد.


Page Generated in 0/0036 sec