printlogo


کد خبر: 197396تاریخ: 1397/5/30 00:00
1389

خطبه‌های نماز جمعه (14 خرداد)
 شما دیدید فتنه‌ای به وجود آمد، کارهایی شد، تلاش‌هایی شد، آمریکا از فتنه‌گران دفاع کرد، انگلیس دفاع کرد، قدرت‌های غربی دفاع کردند، منافقین دفاع کردند، سلطنت‌طلب‌ها دفاع کردند؛ نتیجه چه شد؟ نتیجه این شد که در مقابل همه این اتحاد و اتفاق نامیمون، مردم عزیز ما، ملت بزرگ ما در روز نهم دی، در روز بیست‌ودو بهمن، آنچنان عظمتی از خودشان نشان دادند که دنیا را خیره کرد.
بیانات در دیدار کارگزاران نظام (27 مرداد)
 خرابکاری‌های داخلی مخصوص امروز نیست. در سال ۸۲ بعد از قضایای عراق- حمله اشغالگران به عراق- اینجا در تهران چند روزی اغتشاش شد. آن زن سیاهپوست مشاور رئیس‌جمهور آمریکا که بعد شد وزیر خارجه او، صریحاً این‌جور گفت: ما از هر اغتشاشی و شورشی در تهران حمایت می‌کنیم.
بیانات در دیدار اعضای هیأت دولت‌ (8 شهریور)
 اگر این فتنه نبود، بلاشک کارهای گوناگون کشور بهتر پیش می‌رفت. اینها دشمنان را امیدوار کردند.
بیانات در اجتماع بزرگ مردم قم‌ (27 مهر)
 فتنه‌ سال ۸۸ کشور را واکسینه کرد؛ مردم را بر ضد میکروب‌های سیاسی و اجتماعی‌ای که می‌تواند اثر بگذارد، مجهز کرد؛ بصیرت مردم را بیشتر کرد.
بیانات در دیدار جوانان استان قم‌ (4 آبان)
 من در همین فتنه ۸۸ به بعضی دوستان قرائن و شواهد را نشان دادم؛ حداقل از 10 سال، 15 سال قبل از آن، برنامه‌ریزی وجود داشت.
بیانات در دیدار مردم استان گیلان‌ (8 دی)
 فتنه‌ سال گذشته جلوه‌ای از توطئه دشمنان بود... هدف از ایجاد فتنه، گمراه کردن مردم است.
خطبه‌های نماز جمعه تهران (15 بهمن)
 32 سال است که علیه ملت ایران و علیه انقلاب و علیه امام جنگ روانی وجود دارد. دروغ گفتند، تهمت زدند، شایعه پخش کردند، سعی کردند ایجاد اختلاف کنند، سعی کردند راه‌ها را در داخل منحرف کنند. هدف‌هایی که آنها دنبال می‌کردند، در درجه اول، سقوط انقلاب و سقوط نظام جمهوری اسلامی بود.
 


Page Generated in 0/0033 sec