printlogo


کد خبر: 196361تاریخ: 1397/5/11 00:00
اخبار

پایان رسمی قرارداد کی‌روش با ایران
پای الجزایردر میان است
با پایان رسمی قراردارد کارلوس کی‌روش با فدراسیون فوتبال ایران در روز ۳۱ جولای (۹ مرداد)، بحث حضور او روی نیمکت الجزایر بیش از پیش شنیده می‌شود. به نقل از Dzfoot، قرارداد کارلوس کی‌روش با فدراسیون فوتبال ایران، سه‌شنبه 9 مرداد رسما به پایان رسید و این سرمربی هنوز قرارداد جدیدی را با فدراسیون فوتبال ایران منعقد نکرده است. به همین خاطر گمانه‌زنی‌ها درباره حضور او روی نیمکت تیم‌‌های آفریقایی بیشتر و بیشتر می‌شود. رسانه‌های الجزایری معتقد هستند کارلوس کی‌روش گزینه بسیار جدی هدایت الجزایر است. کارلوس کی‌روش تمام ویژگی‌های لازم برای هدایت تیم‌ملی فوتبال الجزایر را دارد و در جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه هم با تیم‌ملی ایران عملکرد خوبی داشت، تنها نکته قابل توجه این است که رقم قرارداد او بالاست و با نزدیک به 2 میلیون یورو در سال او در بین ۱۰ مربی اول ملی جهان قرار دارد که بیشترین دستمزد را دریافت می‌کند. بعد از اینکه حضور هرو رنار، برت فان مارویک و گرنوت روهر روی نیمکت تیم‌ملی فوتبال الجزایر منتفی شده، در حال‌ حاضر کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم‌ملی فوتبال ایران تنها گزینه الجزایری‌هاست.
در حالی که رسانه‌های الجزایری از کارلوس کی‌روش به عنوان گزینه هدایت تیم‌ملی این کشور یاد می‌کنند، رئیس فدراسیون فوتبال الجزایر یعنی خیرالدین زتچی در این‌باره گفت‌: مربی بعدی ما، مربی جهانی است اما نمی‌توانیم نام او را فعلا بر زبان بیاوریم، چون مذاکرات ما هنوز به اتمام نرسیده و در حال‌ مذاکره با این مربی هستیم. روی مسائل مالی اختلاف داریم و همچنان در حال‌ رایزنی هستیم.


جدیدترین لژیونر ایران
دلفی در راه آیندهوون
یونس دلفی که در عضویت تیم‌ملی تاریخ‌ساز نوجوانان ایران بود، بعد از حضور در رقابت‌های جام‌جهانی در لباس تیم استقلال خوزستان نیز نمایش فوق‌العاده‌ای داشت و در حالی که یک بار در تمرینات آیندهوون شرکت کرده بود، حالا با وقفه‌ای چند ماهه به گفته مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان، عازم این باشگاه نامدار هلندی است. سلطانی مبلغ نقل‌وانتقالات دلفی را ۵۵۰ هزار یورو اعلام می‌کند که این پول در صورت پرداخت رکوردی برای یک باشگاه خارج از مرکز خواهد بود. مبلغی که استقلال خوزستان با آن می‌تواند هزینه یک سال خود را در شرایط فعلی ارز و یورو تامین کند.  سلطانی می‌گوید توافق ما با PSV از 2 هفته پیش آماده بود و تنها موارد کوچکی در آن وجود داشت و ما در نظر داشتیم منافع باشگاه به شکل بهتری در این انتقال تامین شود و درخواست دریافت حق انتقال در صورت ترانسفر دلفی به تیم بعدی را داشتیم که این درخواست با موافقت باشگاه PSV همراه شده و دلفی در صورت انتقال به باشگاه دیگر ۲۰ درصد از قرارداد بعدی خود را نیز به باشگاه استقلال خوزستان پرداخت خواهد کرد.


Page Generated in 0/0043 sec