printlogo


کد خبر: 196285تاریخ: 1397/5/10 00:00
من چیستم؟!

عده‌ای معتقدند کار من زندانی کردن مردان مملکت است. راست می‌گویند، شاید باورتان مقاومت کند اما چهارهزار نفر به خاطر من در زندان و میلیونها نفر هم بیرون از زندان ولی زندانی هستند. البته من هم مثل دلار، آمارم آرام و قرار ندارد و دست در دست رشد، زندانی تولید می‌کنم. تعداد کسانی که وارد زندان می‌شوند تا به من فکر کنند خیلی بیشتر از کسانی است که خارج می‌شوند. فحش خورم ملس است. خاله‌ها و عمه‌های فامیل در تعیین من، مثل دلالها در تعیین قیمت دلار و... بیشترین نقش را دارند. گروهی می‌گویند فرستادن مردان به زندان ویژگی من است اما گویا سلامت روان این گروه را سگ خورده است. اصلا به من چه که قابلیت درس عبرت گرفتن ندارید، ها؟!
در بین مردهای عادی محبوبیتی برایم نمانده است اما بین مردهای فمینیست دوست، همچون زنان محبوبیتم زخمی می‌کند. در شبی خاص وارد خانواده می‌شوم و چون در این شب خاص معمولا عشق و جَو هم حضور دارند، جوری مرا وارد زندگی می‌کنند که بیرون رفتنم کار قاضی و زندان و حتی مرام طرفین می‌شود.
شناخته‌ترین نام من سکه است. اما دیده شده که مرا بال مگس، دست چپ مرد، آهوی وحشی و... هم صدا می‌کنند. عده‌ای مرا ضامن آینده می‌دانند و اهالی عشق و جو مرا «کی داده کی گرفته» صدا می‌زنند. اگر گفتی من چیستم؟
 


Page Generated in 0/0028 sec