printlogo


کد خبر: 196281تاریخ: 1397/5/10 00:00
توئیزر

نعمت
ما از فرصت شکاف میان آمریکا و اروپا استفاده می‌کنیم. وزیرامورخارجه پس از اعلام این مطلب، افزود: اینکه از «کجای شکاف» و «چه استفاده‌ای» را بعداً می‌گویم. وی بابیان اینکه یک تیم مجرب شکاف‌یاب، به صورت شبانه‌روزی مشغول جست‌وجو برای یافتن شکاف بین اروپا و آمریکا هستند اطمینان داد ما بالاخره این شکاف را پیدا کرده و از آن استفاده خواهیم کرد. فرقی هم ندارد که این شکاف، کجای اروپا و آمریکا باشد. ظریف، همچنین در پاسخ به خبرنگار ما که پرسیده بود: آمریکا باید با اعتیادش به تحریم‌ها چه کار کند؟ گفت: آمریکا باید اعتیادش را به تحریم‌ها برطرف کند. اگرنه مجبور خواهیم شد به کمپ عموقربون بسپاریمش!

سنگین
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به فضای سنگین رایزنیها، انتصابهای مشکوک و بده بستانهای عجیب برای جلوگیری از استیضاح وزیر اقتصاد گفت: هرچه جلوتر می‌رویم سنگین‌تر می‌شود. حسینعلی حاجی دلیگانی ادامه نداد.
گفتنی است یکی از راههای رسیدن به خوراک، پوشاک و مسکن، رایزنیهای سنگین و انتصابهای مشکوک است که به تازگی دانشمندان آن را کشف نکرده‌اند بلکه سالهاست در کشورهای اروپایی و آمریکایی شناخته شده و از آن استفاده می‌شود این راه، معمولاً مورد استفاده وزرا، روسای جمهور و مدیران دولتی است اما استفاده از آن بین سایر اقشار جوامع توسعه‌یافته نیز دیده شده و در دست بررسی است!

خورشید
عارف گفت: اظهرمن‌الشمس بود که سیاست ارزی بانک مرکزی برای کشور مشکل به وجود می‌آورد. نماینده مجلس و رییس فراکسیون حامی دولت اذعان داشت: من از اول هم می‌دانستم که اینطوری می‌شود و برای همین استعفا دادم و به بقیه هم گفتم استعفا دادم. وی افزود: بنده از کودکی به اظهرمن‌الشمس معروف بودم. یعنی هروقت هرچیزی اظهرمن‌الشمس بود، سریع استعفا می‌دادم و همه می‌فهمیدند که یک چیزی اظهرمن‌الشمس است لذا بعداً در دوره راهنمایی و دبیرستان هم در مدرسه به اظهرمن‌الشمس معروف بودم و حتی همه مرا اظهرمن‌الشمس صدا می‌کردند. عارف در پایان گفت: الان هم اظهرمن‌الشمس است که من همان پنج سال قبل که استعفا دادم اظهرمن‌الشمس بود و حمایت من از همه سیاستهای دولت تا حالا و اینکه به مردم گفتم به این رئیس‌جمهور رأی بدهند هم اظهرمن‌الشمس بوده، هست و خواهدبود!

 


Page Generated in 0/0032 sec