printlogo


کد خبر: 196133تاریخ: 1397/5/7 00:00
اخبار

جهانبخش بازی با لیورپول و یونایتد را از دست خواهد داد
علیرضا جهانبخش مقطعی از فصل اول حضورش را در لیگ برتر از دست خواهد داد که از جمله دیدار با منچستریونایتد و لیورپول است.
به نقل از سایت Theargus، علیرضا جهانبخش، هافبک ایرانی با قراردادی ۱۷ میلیون پوندی راهی برایتون شد تا گران‌ترین خرید تاریخ این تیم لیگ برتری را به نام خود ثبت کند. با این حال حضور در جام ملت‌های آسیا باعث خواهد شد تا او نتواند در چند بازی تیمش را همراهی کند و مقطعی از فصل را از دست خواهد داد.
جهانبخش عضو اصلی تیم‌ملی ایران است که باید در جام ملت‌های آسیا برابر تیم‌های یمن، عراق و ویتنام در مرحله گروهی بازی کند.
از جمله دیدارهای مهمی که این بازیکن در نخستین فصل حضورش در برایتون از دست خواهد داد دیدار با لیوپول و در صورت صعود ایران، بازی با منچستریونایتد در اولدترافورد است.
در صورتی که ایران، قهرمان 3 دوره جام ملت‌های آسیا به مراحل پایانی این رقابت‌ها راه یابد، او دیدارهای بیشتری را از دست خواهد داد.
همچنین متئو رایان، دروازه‌بان استرالیایی برایتون نیز به دلیل بازی‌های جام ملت‌های آسیا، مدتی از ترکیب تیمش دور خواهد بود.

توافق بشیکتاش با انصاری‌فرد
رسانه ترکیه‌ای از توافق کریم انصاری‌فرد با باشگاه بشیکتاش خبر داد. ‌به نقل از CNN ترکیه، کریم انصاری‌فرد، ملی‌پوش ایرانی که در جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه توانست برابر تیم‌ملی فوتبال پرتغال از روی نقطه پنالتی‌ گلزنی کند، در تیم باشگاهی خود المپیاکوس عملکرد خوبی داشته و مورد توجه باشگاه بشیکتاش قرار گرفته است.
CNN ترکیه به‌ نقل‌ از سایت
CONTRA نوشت: باشگاه بشیکتاش با کریم انصاری‌فرد به توافق رسیده و این بازیکن منتظر پروسه رسمی شدن این انتقال است.

جدایی رضاییان از اوستنده
جدایی رامین رضاییان از تیم بلژیکی اوستنده قطعی شده و این بازیکن منتظر پیشنهادات جدید برای فصل پیش‌رو است.
‌به نقل از فوتبال‌نیوز بلژیک، رامین رضاییان که در جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه برای تیم‌ملی فوتبال ایران به میدان رفت، یکی از 3 بازیکنی است که با نظر سرمربی این تیم برای فصل جدید کنار گذاشته خواهد شد. گرت وری‌هن، سرمربی اوستنده اعلام کرده است به 3 بازیکن تیمش از جمله رامین رضاییان نیاز ندارد و این بازیکنان باید تیم جدید خودشان را انتخاب کنند. رضاییان منتظر پیشنهادات رسمی خواهد بود تا تیم جدید خود را برای فصل آتی معرفی کند. در این بین باشگاه بلژیکی نیز امیدوار است با فروش رضاییان، پول خوبی در فصل نقل‌وانتقالات به‌دست بیاورد.

تیام به دنبال فسخ توافقی قرارداد با استقلال
مدیر برنامه‌های تیام برای مذاکره با سرپرست مدیرعاملی استقلال به این باشگاه رفت. شرمان، مدیر برنامه‌های مامه بابا تیام، مهاجم سنگالی استقلال برای صحبت درباره این بازیکن و مشخص شدن تکلیفش به باشگاه استقلال رفت تا مذاکراتی را با امیرحسین فتحی داشته باشد. مدیر برنامه تیام از مدیرعامل استقلال خواست با فسخ قرارداد تیام موافقت کند و فتحی نیز به او یادآور شد تنها با پرداخت مبلغی مشخص، رضایتنامه این بازیکن سنگالی صادر خواهد شد.


Page Generated in 0/0044 sec