printlogo


کد خبر: 195919تاریخ: 1397/5/3 00:00
واکنشها درباره اتفاقات اختتامیه جام جهانی فوتبال
قهر قهر تا روز دوشنبه!
محمد دلدار

فردوسی‏پور: آقای صداوسیما حالا باران هم نمی‎بارید، خانم پرزیدنت هم همه توپ جمع‏کن‏ها و آشغال جمع‏کن‏های ورزشگاه را هم ماچ می‏کرد. بعدش هم 4 تا شوخی مختصر خانوادگی و شما نشان می‎دادید آسمان که به زمین نمی آمد، می‏آمد؟ اصلاً قهر قهر تا روزِ دوشنبه...!

زَم: اسناد موثق داریم که باران اختتامیه جام جهانی کار سپاه بود تا خانم پرزیدنت به ماچ کردن ادامه ندهد و تلویزیون ایران بیش از این مجبور نشود مراسم را نشان بدهد!

مدیر شبکه من و تو: زن و دختر شایسته یعنی این، تا وقتی زن و دختر ایرانی به جای سگ و خوکچه؛ حیا و عفت و خانواده دارند، تیم ایران به فینال جام جهانی راه پیدا نمی‎کند!

ابتکار: به زودی برای آموزش و ارتقای سطح فرهنگی زنان و دختران ایرانی با رئیس جمهور کرواسی وارد مذاکره می‏شوم!

دکتر صدر: فیرپلی را از رییس جمهور کرواسی بیاموزیم. تازه حیف که الان شکست خورده‏اند!

زائری: به جای این که نگران نشان دادن قِر کمر و ماچ و آغوش و... این و آن در رسانه عمومی باشیم، نگران مَضرات چای پُررنگ باشیم.
نوبخت: آقای رییس‏جمهور از صداوسیما خواست تا باران ببارد!

دوباره زَم: اطلاع موثق داریم که باران اصلاً نباریده و جمهوری اسلامی با فتوشاپ باران در ورزشگاه انداخته و خانم پرزیدنت حتی سگ و گربه‏های ورزشگاه را هم بوسیده و یک چیزهایی که فیلم اصلیش را یک منبع آگاه با پست پیشتاز برایمان فرستاده، اما حکومت ظالم ایران آن را نشان نداده! در ضمن تیتر روزنامه کرواسی هم کار خودشان است! و در این باره هم چنتا منبع موثق داریم...!!
 


Page Generated in 0/0037 sec