printlogo


کد خبر: 195909تاریخ: 1397/5/3 00:00
توئیزر
بهزاد توفیق فر

چلغوز
نفر بعدی برادر جهانگیری و فریدون نیست! کارشناس پروفشنال روزنامه پروفشنال غرب، در جایی نوشت: تهمت و افتراء و از همه مهمتر دروغ، ابزار کار یک رسانه پروفشنال است و دنیای رسانه، بدون این بی‌شرافتی‌ها متصور نخواهدبود. وی تهمت اخیر این روزنامه به دو مجری تلویزیون را مثال بارز این پروفشنالیسم دانست و ابراز امیدواری کرد که روزی برسد که هیچ‌کس از تهمت‌زدن و بُردن آبروی انسان‌ها شرمنده نباشد. این کارشناس پروفشنال در ادامه این نوشته و در پاسخ به کامنت یکی از کاربران، درباره عکس بی‌ربط جلسه مجمع که روی جلد این روزنامه چاپ شده بود، باز هم نوشت: اولاً که این فضولیها به تو نیامده مردکِ [...] و [...]! دوماً لازم نیست هر عکسی به مطلبی که رویش نوشته می‌شود مربوط باشد و این را فقط پروفشنال‌هایی مثل من می‌فهمند، چلغوز!

سرپا
ترکان، مشاور ارشد همین دولت، در گفت‌وگویی با یکی از رسانه‌های دولتی؛ درباره برجام و مذاکره با اروپا گفت: وقتی کسی روی پُل است، موقع گفت‌وگو و مذاکره نیست، مذاکره باید در سرپا باشد. وی در ادامه، مواضع قبلی خود را مبنی بر مذاکره در هرجایی، حتی داخل سرویس بهداشتی، رد کرد و گفت: کدام آدم عاقلی روی پُل مذاکره کرده که ما بکنیم؟ وی همچنین از تعداد کمِ پُل‏های کمربند شلوار به‏شدت انتقادکرد و افزود: وقتی پُل کمربند روی شلوارت کم باشه، هر لحظه ممکن است شلوارت از پایت بیافتد یا شلوارت را بکشند پایین یا هر اتفاق دیگری که قطعاً به عنوان یک حماسه در تاریخ ثبت نخواهدشد!
مشاورارشد رئیس‏جمهور، از پدرومادرها خواست تا هنگام سرپاگرفتن فرزندان دلبند خود، مبانی مذاکره با آمریکا و کشورهای اروپایی را به آنها بیاموزند تا وقتی بزرگ شدند نروند روی پُل مذاکره کنند. 


لبوفروش
مشاور همین دولت گفت: تصور دولت در برجام از ابتدا اشتباه بود و اتکا به اروپا برای حفظ برجام نیز اشتباه است. سریع‌القلم که در مصاحبه با خبرنگاران حرف زد، ادامه داد: این دیدگاه رمانتیک ناشی از فقدان شناخت از آمریکا است. دکتر سریع القلم در حالی که آب معدنی روی میز را باز می‌کرد در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید: «اگر از اول می‌دانستید، چرا تا چندوقت قبل به شدت از برجام طرفداری کرده و منتقدان و صداوسیما را متهم به نادانی و نشناختن دنیا می‏کردید؟»، ابتدا بطری آب معدنی را به سمت آن خبرنگار پرتاب کرد و سپس با آرامش گفت: من کِی طرفداری کردم؟ هان؟!
وی در ادامه، شناخت قبلی خود از آمریکا و اروپا را خیلی از نزدیک ندانست و افزود: پیشنهاد مشخص من این است که دولت، من و برخی افراد منتخب را که من می‏گویم، بفرستد دوباره برویم آمریکا را اصلاً از اول بشناسیم! مشاور سابق دولت در اعتراض به جاخالی دادن خبرنگار موردنظر، جایگاه مصاحبه را ترک کرد و گفت: مردک لبوفروش!
 


Page Generated in 0/0039 sec