printlogo


کد خبر: 195882تاریخ: 1397/5/2 00:00
واکنش تند باشگاه استقلال به قرارداد حسینی با ترابزون
محروم می‌شوند!

سرپرست جدید استقلال واکنش قاطع و تندی نسبت به عقد قرارداد مجید حسینی با باشگاه ترابزون اسپور نشان داد.
مجید حسینی در شرایطی که با باشگاه استقلال قرارداد داشت، شب یکشنبه  قرارداد خود را با باشگاه ترابزون نهایی کرد که این موضوع باعث شده مدیران باشگاه استقلال در تدارک شکایت به فیفا باشند چون طبق قانون هیچ باشگاهی نمی‌تواند با بازیکنی که قرارداد دارد، قرارداد جدید امضا کند مگر اینکه آن بازیکن از باشگاه مبدأ رضایتنامه دریافت کند.
با این حال مجید حسینی بدون اینکه از استقلال رضایتنامه دریافت کند با ترابزون اسپور قرارداد امضا کرده است و به همین دلیل مدیران استقلال در تدارک شکایت از این بازیکن به فیفا هستند.
امیرحسین فتحی با تایید این خبر گفت: مجید حسینی حق ندارد جایی برود چون او با ما قرارداد دارد. در فیفا علیه باشگاه ترک و البته فدراسیون فوتبال ترکیه که این قرارداد را ثبت کرده است شکایت می‌کنیم و فدراسیون فوتبال ایران مکلف است این پرونده را پیگیری کند.
او ادامه داد: باشگاه ترابزون حق عقد قرارداد با مجید حسینی را نداشته است و ما تا آخر پای این پرونده خواهیم ایستاد و از طریق وکلای مجرب این موضوع را پیگیری می‌کنیم. ترابزون باید به باشگاه استقلال خسارت پرداخت کند و باید پنجره نقل‌وانتقالاتی این تیم هم به دلیل عقد غیرقانونی قرارداد بسته شود.
سرپرست جدید باشگاه استقلال درباره جریمه حسینی هم گفت: مجید حسینی حق مذاکره با باشگاهی را نداشته است و او باید به استقلال بازگردد و ما از طریق مراجع حقوقی باشگاه او را با جریمه سنگین روبه‌رو می‌کنیم.
 


Page Generated in 0/0038 sec