printlogo


کد خبر: 195817تاریخ: 1397/5/1 00:00
چلسی پیشنهاد نجومی رئال را رد کرد
آزار فروشی نیست!

نشریه میرر مدعی شد باشگاه چلسی به رئال‌مادرید هشدار داده با فشار، ادن آزار را به فروش نخواهد رساند. پس از جدایی رونالدو به مقصد یوونتوس، رئال‌مادرید در تلاش است بتواند ادن آزار را به عنوان جانشین او به خدمت بگیرد. نیمار گزینه اصلی رئال برای این جانشینی بود ولی هم قیمت بسیار بالا و هم تاکید او بر ماندن در پاریس باعث شده عملا از لیست گزینه‌ها خارج شود. امباپه نیز دیگر گزینه رئال است که برای آنها غیرقابل دسترس است.
در همین حین که پیوستن این 2 گزینه منتفی شده، رئال آزار را به عنوان گزینه اصلی خود انتخاب کرده است. سپیدپوشان بخوبی می‌دانند جذب آزار کار دشواری خواهد بود ولی با این حال تلاش آنها بر این است هم آزار و هم کورتوا را به صورت همزمان به خدمت بگیرند.
با این حال به نظر می‌رسد چلسی تمایلی به همکاری با سپیدپوشان در این زمینه نخواهد داشت. آبی‌های لندنی به باشگاه رئال‌مادرید اعلام کرده‌اند حتی پیشنهاد 170 میلیون پوندی (223 میلیون یورو) که رکورد گران‌ترین انتقال تاریخ را خواهد شکست نیز برای رضایت آنها کافی نخواهد بود.
آزار 2 سال دیگر با چلسی قرارداد دارد و در جریان جام‌جهانی در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود شاید زمان مناسب برای جدایی او فرا رسیده باشد.  همچنین روبرتو مارتینز، سرمربی تیم‌ملی بلژیک نیز به او توصیه کرده حتما چلسی را در فصل نقل و انتقالات ترک کند و راهی تیم دیگری شود تا شرایط جدیدی را تجربه کرده و رو به پیشرفت حرکت کند.
در گذشته نیز شایعات درباره حضور آزار در رئال شنیده می‌شد. در زمان حضور زیدان در کادر فنی رئال هنگام سرمربیگری مورینیو، او به باشگاه توصیه کرده بود حتما ادن آزار را جذب کنند. با این حال باشگاه در این باره توجهی به صحبت‌های زیدان نکرد و ستاره بلژیکی راهی چلسی شد تا با درخشش در این تیم بار دیگر توجه رئال را به خود جلب کند. در جریان جام‌جهانی، پس از اینکه شایعه جدایی آزار قوت گرفت، او مدعی شده بود همه می‌دانند تیم محبوب او کجاست که بسیاری این تیم را رئال‌مادرید تفسیر کرده بودند.


Page Generated in 0/0037 sec