printlogo


کد خبر: 195737تاریخ: 1397/4/31 00:00
نامه AFC به باشگاه‌های بدهکار رسید
فرصت 40 روزه برای پرداخت بدهی‌ها

کنفدراسیون فوتبال آسیا برای روشن شدن وضعیت مالی باشگاه‌ها آخرین فرصت تسویه حساب با طلبکاران را تا 31 آگوست یعنی 9 شهریور اعلام کرد.
کنفدراسیون فوتبال آسیا چند روز پیش نامه‌ای را به فدراسیون فوتبال و باشگاه‌ها ارسال کرد که در این نامه صراحتا باشگاه‌ها برای پرداخت مطالبات طلبکاران توجیه شده‌اند. در این نامه آمده است طبق آیین‌نامه جدید تیم‌های لیگ قهرمانان آسیا، باشگاه‌های آسیایی نباید هیچ بدهی ای به
افراد و شرکت‌های مختلف داشته باشند و 30 ژوئن (9 تیرماه گذشته) آخرین فرصت پرداخت یا تفاهم با نفراتی است که باشگاه‌ها به آنها بدهکار هستند. این موضوع شامل حال تمام باشگاه‌های حاضر در لیگ قهرمانان آسیاست.
باشگـــاه‌هایــی کـــه می‌خواهند پرونده مجوز حرفه‌ای خود را برای فصل آینده دریافت کنند حتما باید تا قبل از تاریخ مدنظر با طلبکاران خود توافق می‌کردند و در این شرایط نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا تا 31 آگوست (9 شهریور) به باشگاه‌ها برای پرداخت این مطالبات فرصت داده‌اند. در صورتی که هر باشگاهی در این زمینه کوتاهی کرده و مطالبات فرد شاکی را پرداخت نکند از دریافت مجوز محروم خواهد بود.
از سوی دیگر این نامه به باشگاه‌های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا ارسال شده و باشگاهی مثل استقلال در لیست کنفدراسیون فوتبال آسیا 70 پرونده دارد! نفراتی مثل جواد نکونام، آندو تیموریان، کاوه رضایی، محمد قاضی، پروپیچ، آرش برهانی، میلاد فخرالدینی، امیرحسین صادقی، منصور پورحیدری، وحید طالب‌لو، هرائر مگویان، حنیف عمران‌زاده، یعقوب کریمی، پرویز مظلومی، مجتبی جباری و... از باشگاه استقلال مطالباتی دارند که در تاریخ باقیمانده باید وضعیت خود را به صورت شفاف به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کنند.
این در حالی است که چند روز پیش اکبر عباسی ملکی در جمع هواداران این تیم اعلام کرد باشگاه‌ در حال پرداخت مطالبات برخی نفرات است و اعلام کرد پول نفراتی چون جمشیدیان و مگویان پرداخت شده است.
 


Page Generated in 0/0032 sec