printlogo


کد خبر: 195238تاریخ: 1397/4/21 00:00
نوبت نگرانی پرسپولیس شد
ستاره‌ها می‌روند؟

علیرضا بیرانوند جزو بازیکنانی بود که در جام‌جهانی درخششی در خور داشت؛ مهار پنالتی کریستیانو رونالدو و آمادگی خوب بیرانوند در مسابقات جام‌جهانی باعث شده تا حالا پیشنهادات متعددی به دست این بازیکن برسد. گلر ملی‌پوش پرسپولیس که البته هنوز با این تیم قرارداد دارد، حالا ساز جدایی کوک کرده و ظاهرا پیشنهاد وسوسه‌کننده فنرباغچه ترکیه، وی را در دوراهی قرار داده است.
پیشنهاد ۲ تا ۳ میلیون یورویی فنرباغچه باعث شده بیرانوند برای مذاکره راهی ترکیه شود. گلر ملی‌پوش پرسپولیس بعد از فصل خوبی که با این تیم داشت و کسب عنوان قهرمانی، حالا می‌خواهد طعم لژیونر شدن را هم بچشد.
از سوی دیگر، وحید امیری که قراردادش با پرسپولیس به اتمام رسیده هم دیگر بازیکنی است که گفته می‌شود قصد جدایی از این تیم را دارد. امیری هم از ترکیه و البته قطر پیشنهاد جدی دارد و او هم مثل بیرانوند می‌خواهد بازی در خارج از ایران را تجربه کند.
نکته جالب اینکه با وجود ناراحتی هواداران پرسپولیس از این اتفاق، جعفر کاشانی رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره جدایی احتمالی این دو بازیکن گفته است: «امیری بازیکن بزرگ و بااخلاقی است که ما واقعا به حضور او نیاز داریم اما اگر موقعیتی پیش بیاید که به خارج از کشور برود باعث افتخار ما و پرسپولیس می‌شود. واقعا اگر امیری بخواهد به تیمی برود که باعث افتخار پرسپولیس شود من ناراحت نمی‌شوم». او وضعیت نهایی بیرانوند را هم اینگونه توصیف کرد: «بیرانوند با باشگاه قرارداد دارد. این مساله‌ای طبیعی است که تیم‌های خارجی خواستار بازیکنان پرسپولیس باشند. باعث افتخار ما است که بیرانوند در تیم‌های بزرگ دنیا بازی کند، چون یکی از منابع درآمد باشگاه ترانسفر بازیکنان به تیم‌های خارجی است. وقتی بازیکنی از پرسپولیس به تیم‌های خارجی برود نام پرسپولیس در فوتبال جهان زنده می‌شود».
 


Page Generated in 0/0033 sec